Sayfa 296/328 İlkİlk ... 196246286294295296297298306 ... SonSon
Arama sonucu : 2618 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. teknik 17.54 üstü kalırsa 19,23 kanala yönelebilirim der
    ytd deli saçmasıdır

2. haftalık rsi ben desteklerim der 65 direncini yırtmaya çalışıyor macd ben karışmam havasında aroon saçalrını dağıtırsın modunda bolinger orta bandıda belirttiğim çizgi orta bandı üst bandıda belirttiğim rakamla aynı bu benim açıdan iyiye işaret benden bu kadar herkese hayırlı kazançlar
    ytd deli saçmasıdır

3.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    In the report Goldman reiterated its bullish forecast for a copper price of $11,000 a tonne (just below $5 per pound) by the end of the year and $11,500 by this time next year.
    Reuters'in aşağıdaki linki, saçma geldi ama böyle.

https://www.reuters.com/article/us-m...-idUSKBN2H31JX

saygılar, YTD

4. Arkadaşlar

Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    teknik 17.54 üstü kalırsa 19,23 kanala yönelebilirim der
    Yeni bir açıklama mı var acaba.

5. Tavandan 300k lot satıp 20 çekmek karekter meselesi
    ytd deli saçmasıdır

6. Merhaba akrep hala tek lot satmadınız mı? 21.28 bence çok iyi bir fiyat olarak değerlendirilebilir bugün için, yarın için nasıl fiyat bilemem. Bu tahtanın sahibi tavan kapatmayı sevmiyor, sabahtan hızlı başlıyınca erken tavana ulaştı sonra da sıkılmamak için evirdi çevirdi hisseyi geleni gideni öptü benim beklentimi ve hedefimi çoktan aştı, uzatmaları oynuyorum galiba

7. Karbon salinimi ve elektrikli araclar ,enerji yatirimlari deyince BAKIR KULLANIMI artmayacak mi?

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Merhaba akrep hala tek lot satmadınız mı? 21.28 bence çok iyi bir fiyat olarak değerlendirilebilir bugün için, yarın için nasıl fiyat bilemem. Bu tahtanın sahibi tavan kapatmayı sevmiyor, sabahtan hızlı başlıyınca erken tavana ulaştı sonra da sıkılmamak için evirdi çevirdi hisseyi geleni gideni öptü benim beklentimi ve hedefimi çoktan aştı, uzatmaları oynuyorum galiba
    Yok 100k küsür lot var kğsuratları 30 da verecğim söz verdim tahtacıya geri kalanı 3 hanede madenke bir haber gelirse işler çok değişir ayrıca city ciddi mal topladı ayrıca en önemli kısom bakır olayı yeşil enerji elektrikli araç ile çok farklı noktalara gider
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 296/328 İlkİlk ... 196246286294295296297298306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •