Sayfa 296/432 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon
Arama sonucu : 3456 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Daha belli değil.
    Roketlerse, yandı gülüm keten helva.
    Canteyi biliyorsam ki salak değilim öğrendim böyle odasin peşinden göstere göstere gittiği her sefer ele verdi iki gün sonra çok daha aşağıya saldı ;) tabii zaten rulet bu hisse. Şansımızı denedik nasipko

2.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Gençler size bol kazançlar. 30lardann ilk giris yaptığım hisseyi kaç kez alıp sattim. İlk kez son aldigmla kardayim. Bank of olduğu ickntalan yine salar diye şimdilik veda ediyorum. 19.3 ve altına gelirse yeniden kafanızı utulerim. Tekrardan bol kazanclar
    Tebrik ederim, günün en güzel haberi bu oldu...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Canteyi biliyorsam ki salak değilim öğrendim böyle odasin peşinden göstere göstere gittiği her sefer ele verdi iki gün sonra çok daha aşağıya saldı ;) tabii zaten rulet bu hisse. Şansımızı denedik nasipko
    --başka silahlar kalmadı...

--kimsenin olmadığını karşılıklı işlemler ile yükselt...bekenti verileni ve grafiksel olarak zirveye göre ucuzu....!!! ???..

--burası borsa...

4. Günlükçülere ,atlayanlara fena ceza kesiyorlar.Gün sonunu çok merak ediyorum.Odaş ın daha canlı
    olması,birkaç gündür para girişi olması beni huylandırmıştı.El ele tutuşup birlikte gitmeleri muhtemeldir elbette,
    Ancak ben ayrışmanın olacağı kanaatindeyim.Venezuella meselesi yalan dolan değil ise biz burada çook daha askerlik yaparız.
    İki ay içinde bürökratik işlemler hallolacaktı.Ne olduduysa uzadı belli ki..Belki de bitti,haberi bu zaman diliminde göndermek işlerine gelmiyordur.Aralık başında ilke Venezuella haberi gece geç saatlerde düşmüştü.Bu gece yarısında da bir KAP sürpriz olmaz.

5. 19,70 seviyesinden öğle yemeğine çıksınlar bakalım.
    Öğleden sonra 20 üzeri isteriz ama.

6. BOFA alıyorsa haber gelecek...

Her şey aleni memlekette, hırsızlık bile...

7.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    BOFA alıyorsa haber gelecek...

Her şey aleni memlekette, hırsızlık bile...
    Üstadım bilanço ne zaman açıklanacak?

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Üstadım bilanço ne zaman açıklanacak?
    Muhasebeciye sorayım...Şaka şaka...

Valla hiç bir fikrim yok, bu enflasyon muhasebesi konusu şirkete nasıl etki eder en ufak bir öngörüm de yok.

Bunu bahane edip berbat bir bilanço gönderir aşağı salarlar mı ? Mümkün...YTD

Sayfa 296/432 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •