Sayfa 298/801 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398798 ... SonSon
Arama sonucu : 6403 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Önceden yazmistim, haber geldiginde zaten alacak sansimiz olmayacak ama haber nezaman gelir bilemem,

Erbos göstere göstere cikmayacak ve sabreden kazanicak!

Bu benim iddaam Ve birazda tecrübeM diyelim!

Yatirim Tavsiyesi kesinlikle degildir!!!

2. Bank of Amerika sabah cızdı 35 bın lot geri verdi 29 bin lot

3. PD dd 4 uzerınde olmasını gereken bir hısse bunun yanından gecmeyen sırketler bu degerlerde ıslem goruyor zaman daraldı artık

4. Dyo bekledim ödülümü aldim Erbostada bekliyorum hala tam anlamiyla kar yazamadik,
    Kayserili olmasi para sevdigi anlamina geliyorsa oda kar etmek isteyecektir , pay dagilimlarini yapsinlar, gerekeni yaparlar!!

Bank of America 35k lotla günlükcülük yapmiyor ama baska birsey yapiyorlar umarim anlamissindir Efe;)

5.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Önceden yazmistim, haber geldiginde zaten alacak sansimiz olmayacak ama haber nezaman gelir bilemem,

Erbos göstere göstere cikmayacak ve sabreden kazanicak!

Bu benim iddaam Ve birazda tecrübeM diyelim!

Yatirim Tavsiyesi kesinlikle degildir!!!
    Ne haberi bekleniyor erbos ta?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

6. Sevgili Pit

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Ne haberi bekleniyor erbos ta?

Sevgili Pit,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sevgili Pit,

Son mesajlarimizi okursan soruna cevap bulabilirsin ama ben yine de özetleyeyim sana,

Ben erbosun kademeli artmayacagini ve herhangi bir OLUMLU haberle hizla gidecegini tahmin ediyorum.

Bu haber ne olabilir hangi dinamikleri var Erbosun sende tecrübelisin.

Haberin zamani yarinda olabilir 1 yilda veya daha uzun ama borsada kalan nadir ucuz hisselerden bana göre!

Yatirim Tavsiyesi degildir!

7. Erbos ta bılanco geldi ama fiyatlama olmadı. Hala bu fiyatlarda ıslem gordurmek de buyuk basari spek ve patron a saygılarımı sunuyorum
    Birde kayserililer icin anası nı boyayıp babasına satar derler bunlar sonradan gelmisler kayseri ye 😂

8. 1 yıl burdayım seneye bu zamanlar bakalım fıyat ne olacak istedıgım fiyatlara gelırse vedalasırım bu da haber akisana baglı maliyet 20 altı

Sayfa 298/801 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •