Sayfa 298/329 İlkİlk ... 198248288296297298299300308 ... SonSon
Arama sonucu : 2625 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1. Ceyhan arsası...Potansiyel açıdan GES yatırımı için en uygun yerlerden biri; yaz kış güneş... Bomboş duruyor ve 390 dönüm...Yani o kadar büyük ki yürüyerek gezemezsin, araç yolu yapmışlar içerisine...

Şirkete yazdım, siz yapamıyorsanız kiralayın bana ben yapayım, nasıl olsa hibe desteğine uygun...Yaparım, hiç bakmam...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Elazığ --23.42 -- Konya dokunduk.. burada ne yapacağı önemli..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3. 1 dönüm için yaklaşık GES maliyeti 1.5 milyon Tl...Dönüm başına 50 kwH enerji üretimi demek...400 dönüm için 600 milyon Tl total maliyet yani...Termik santral için 600 milyon dolar bütçe planlayan Park Holding için 600 milyon Tl çerez...Yap, yapamıyorsan bana kirala...

4.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Elazığ --23.42 -- Konya dokunduk.. burada ne yapacağı önemli..
    23 lerden son partiyi daha alır kenara çekilirim...Sonrası bekleme modu üstadım...

üstadım, 23.42 kırılırsa 22.54 bir kenarda dursun..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. Ha 22.54 ha 23, çok farketmez üstadım. Yeterli lota ilaştığımda alımı kesmek temel stratejim...Sonrası nasip. CANTE kârı ile alıyorum zaten, bu nedenle maliyet sıfır benim...

Bu yönetimi dava etmek lazım,
    Bu termik santrali için park holdinge dünyanın parasını ödedi,
    Yani bilincli yaptılar gibi geliyor,
    5 senedir baslamamalari onu gösteriyor,

8. Kısmen muhalif bir grubun, yandaşların koruma altına alındığı, en yüksek PTF'nin uygulandığı bir sektörde gelecek görmemesi kadar doğal bir şey olamaz. Şaka maka 3 ay geçti ve raporun eli kulağındadır. Durup dururken yapılan bu upgrade mevzusu başka bir işkolu için yapılıyor bana kalırsa...Yakında öğreniriz, biraz sabır gerekecek ama...YTD

Sayfa 298/329 İlkİlk ... 198248288296297298299300308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •