Sayfa 299/911 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399799 ... SonSon
Arama sonucu : 7281 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Isatr ve iskur 500 bin, isbtr 100 bin iken, isctr 4 milyon olması normal mi sizce?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Şöyle diyeyim..
    İşC sermayesiyle dev bir banka hisse grubu..
    İşC ye alım gireceksiniz.Tek lokmada 4 milyonluk alım yapabilirsiniz.Bunun üzeri olamaz..
    Kurucu için alım gireceksiniz.Ekranı açtınız veya aracı kurumunuzu aradınız.En fazla 500 bin emir verebilirsiniz.500001 emir veremezsiniz...
    O yüzden fiyat 333334 olduğunda tavana 500001 nasıl yazılacak?
    Belkide bir dilekçeyle bu fiyat yükseliverecek..
    Belkide ben yanılıyorum..
    BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM..
    İlginç ve bizi ilgilendirdiği için burada paylaşmak istedim..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Yine işctr için tek seferde 4 milyon tl'lik hisse alıp satabilirsiniz. Buradaki değer tek hissenin max değeri değil, tek işlemin max değeri yani

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sayın fibonacci ile aynı anda cevap yazmışız. Geçen yıl olduğu gibi ben de işkur'da tavanın yükseltileceğini düşünüyorum. Mesela 2.500.000 gibi...

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bilgileriniz için teşekkürler

5. SATACAKSAN SABAH SAT...ALACAKSAN AKŞAM AL...ÇIKACAKSAN CUMA ÇIK...
    ****************Burada yer alan yorum ve düşüncelerim kesinlikle AL/SAT/TUT ya da bırak uçsun şeklinde yatırım tavsiyesi olarak anlaşılmamalıdır...###############

6. Borsayla hiç ilgim olmadığı halde, halamın “sakın satma çok değerli bunlar” diye vasiyet ederek bıraktığı ve yıllarca getirdiği temettü ile halamın sözlerine bir anlam veremediğim ISKUR hisselerinin bir yıl içindeki yükselişini anlamlı hale getiren bu forumdaki deneyimli arkadaşlara üşenmeden ve sabırla yaptıkları detaylı paylaşımlar için çok teşekkür ederim.

İlginç olan şu ki...
    Bu forum ve Derinhisse hariç hiçbir yerde bu hissenin yükselişi ve geleceği ile ilgili güncel ve anlamlı bir yorum veya açıklama bulamıyorsunuz...

Garip bir sessizlik var küçük yatırımcıların dolaştığı sularda...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Aylardır fiyatına bakmadan tuttuğum işkur için bu ay borsadan çıkma zamanıdır tahminimce tahtası öyle yada böyle kapanacak YTD

8. isbank iskur ve atr btr de GERI ALIM PROGRAMI DERSE ....CIKARSAN CIKABILIRSIN KARAR SENIN PARA .AMA BEKLE..ZATEN SONA GELINDI..

Sayfa 299/911 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •