Sayfa 3/17 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 130 madde; 17 - 24 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    Dediğiniz gibi esas hikâyesi stratejik dönüşüm süreci. Öyle ki, burada yuh diyecekleri kadar güzel temettü vereceklerdir. Hatta bunu bir yatırımcı sunumunda ifade etmişlerdi. ABD doları bazında çok iyi bir temettüsü olacak inşallah önümüzdeki beş sene içinde. Artık rafinerinin dalgalı denizine karşı korunaklı bir enerji şirketi olmanın keyfini çıkaracağız.

Tanker kısmına dair bilgiye ulaşabileceğimiz nokta adres var mı yoksa piyasadan mı yoklama çekebiliriz?
    Yok bir arkadasım var sektörden ona soracaktım.
    Ama tanker için şirketten de öğrenebiliriz.
    Şunu ifade etmekte sevinçliyim şirketin buraya dogru evrileceğini buralarda tek tek yazmıstık 2021 öncesi bu da beni sevindiriyor.
    Hatırlayacaksınkz gecmiş sunumlarda rüzgar güneş ernejilerinden gelen elektriği biz kullanacagız demişlerdi.
    kullanmadıkları ihtiyac fazlasını satabilirler diye ifade ettik hakkaten de yanlış anlamadıysam buna da baslamıslar.
    Tüpraş catı enerji şirketi ben entek i aygazla beraber katsalar daha iyi düşünüyordum bunu da cok önceden burada değil ama özel notlarıma almısım gecen baktım. aygaz ı şirketin içine almamaları beni üzdü.
    Operasyonel karlılık saglar çünkü.Vardır bir bildikleri.
    Velhasılı kelam tüpraş bireye havayoluna denizyoluna ve güneş ve tüzgar aracılıgıyla da enerjinin baska kol üretimine girmesi hasebiyle adreslenebilir pazarını yıllar içinde cok kuvvetlendirdi.
    Nakit akısı da şirketin beklentilerinden fazla olacaktır.
    Ancak bu yazdıklarımın hepsi yatırım tavsiyesi değildir.
    Benim kişisel pozisyonum yok ancak yegebimin hisseleri sebebiyle yakından takip ediyorum.
    Bir gün döner miyim belli olmaz😀
    İlgiyle baslıkları takip ediyoruz.
    Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Yok bir arkadasım var sektörden ona soracaktım.
    Ama tanker için şirketten de öğrenebiliriz.
    Şunu ifade etmekte sevinçliyim şirketin buraya dogru evrileceğini buralarda tek tek yazmıstık 2021 öncesi bu da beni sevindiriyor.
    Hatırlayacaksınkz gecmiş sunumlarda rüzgar güneş ernejilerinden gelen elektriği biz kullanacagız demişlerdi.
    kullanmadıkları ihtiyac fazlasını satabilirler diye ifade ettik hakkaten de yanlış anlamadıysam buna da baslamıslar.
    Tüpraş catı enerji şirketi ben entek i aygazla beraber katsalar daha iyi düşünüyordum bunu da cok önceden burada değil ama özel notlarıma almısım gecen baktım. aygaz ı şirketin içine almamaları beni üzdü.
    Operasyonel karlılık saglar çünkü.Vardır bir bildikleri.
    Velhasılı kelam tüpraş bireye havayoluna denizyoluna ve güneş ve tüzgar aracılıgıyla da enerjinin baska kol üretimine girmesi hasebiyle adreslenebilir pazarını yıllar içinde cok kuvvetlendirdi.
    Nakit akısı da şirketin beklentilerinden fazla olacaktır.
    Ancak bu yazdıklarımın hepsi yatırım tavsiyesi değildir.
    Benim kişisel pozisyonum yok ancak yegebimin hisseleri sebebiyle yakından takip ediyorum.
    Bir gün döner miyim belli olmaz😀
    İlgiyle baslıkları takip ediyoruz.
    Ytd
    Yeğen çok şanslı, imrendim yalan yok.
    Tanker konusunda bilgi alınca buraya yazabilirseniz çok makbule geçer.
    Aygaz konusunu yanlış hatırlamıyorsam burada ya da mezkur hisse başlıklarından birinde yazdınız diye hatırlıyorum ve bana da mantıklı geliyor. Belki bir gece ansızın, bir kap haberi ve sonrası hallelujah…
    Diğer konulardaki öngörülerinize girdilerinizden aşinayım, umarım her biri fazlasıyla gerçekleşir.
    Son olarak sahne artık bilançonun.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    Aygaz konusunu yanlış hatırlamıyorsam burada ya da mezkur hisse başlıklarından birinde yazdınız diye hatırlıyorum ve bana da mantıklı geliyor. Belki bir gece ansızın, bir kap haberi ve sonrası hallelujah…
    Diğer konulardaki öngörülerinize girdilerinizden aşinayım, umarım her biri fazlasıyla gerçekleşir.
    Eyvallah abi hisse net camiası kalitelidir.
    Her gün yeni şeyler öğreniyoruz.
    Bol kazançlar diliyorum.

Yeni girenlere girmeyi düşünenlere söylüyorum yenilenebilir enerji falan fıstık işler Tüpraş azmanının yanında kedi çükü kalır bu şirket rafineriden kazandıracağı para kadar alınır
    Her şey çok güzel olacak

5.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    Gecen sene tanker almıslar 2023 te 1 adet.
    Ditaş ın elinde şu an 16 tankeri varmış toplamda.

6.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Gecen sene tanker almıslar 2023 te 1 adet.
    Ditaş ın elinde şu an 16 tankeri varmış toplamda.
    Cevap için teşekkür ederim. Umarım değerli ortaklarımdan yeğeninizle beraber tüpraş’ta da kazanmaya devam ederiz.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    Cevap için teşekkür ederim. Umarım değerli ortaklarımdan yeğeninizle beraber tüpraş’ta da kazanmaya devam ederiz.
    İnş abi.
    Kasım temettülerini buraya koyabilirim ben de.
    Borsadan cekiyorum ama ford un temettülerinş zorlandım bu ilk temettüde.
    Herkese bol kazanc diliyorum.
    Burayı ara ara okuyorum güzel bilgiler var.
    (Yegenin lotları az ya abi.5 bin kadar üstüne ekliyor ara ara.para tasarrufunu öğrensin baba parası yemesin diye öğrettim bakalım ilerde napacak.Dolgun bir lota ulaşırsa iş kurucam ona üniversitede parayı reelde öğrensin yahudiler gibi yetiştirmeliyiz çocuklarımızı.)
    Sevgiler saygılar

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Dudu abi bu paylaştığın takasta, net durum hangisi oluyor?
    Yüzde kaçı hangi kurumda onu takip edebilir miyiz?

Sayfa 3/17 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •