Sayfa 3/553 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 4672 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by Mutlumur Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Güzel bir yabancı döviz bazlı fon sepeti yapmak istiyorum. Genelde populer olan sadece AFT, YAY dan oluşan değil de 10 civarı ( veya daha fazla) değişik fonlardan oluşan ama nerdeyse 80% döviz bazlı bir sepet yapma hedefim var. Önerileriniz varsa çok sevinirim
    Gpg ve kub da incelenebilir

2.  Alıntı Originally Posted by Mutlumur Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Güzel bir yabancı döviz bazlı fon sepeti yapmak istiyorum. Genelde populer olan sadece AFT, YAY dan oluşan değil de 10 civarı ( veya daha fazla) değişik fonlardan oluşan ama nerdeyse 80% döviz bazlı bir sepet yapma hedefim var. Önerileriniz varsa çok sevinirim
    IJC mutlaka olmalı. insanlığın geleceği çip teknolojisinde. aldığım 6 yabancı fon içerinde portföyümün yarısı ıjc ve aft şu an.

Alıntı Originally Posted by bozdogan82 Yazıyı Oku
    Şifreleri çözdüm sanırım. Gökhan uskuay albatross tan ayrılmış
    Önemli bir haber mi?
    Ben de çoğunu çözdüm ama "şu anda erci e. konuşmakta kartel bi numara " kısmını çözemedim.
    erci e. kim, bi yardımcı olun : )

Bence önemli bir haber, Albatross'u camiaya tanıtan kişiydi kendisi, pek çok kişinin malum fonları alış sebebidir
    Ayrıca bu işin sessiz sedasız yapılması da doğru değil

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Ben de çoğunu çözdüm ama "şu anda erci e. konuşmakta kartel bi numara " kısmını çözemedim.
    erci e. kim, bi yardımcı olun : )

Bence önemli bir haber, Albatross'u camiaya tanıtan kişiydi kendisi, pek çok kişinin malum fonları alış sebebidir
    Ayrıca bu işin sessiz sedasız yapılması da doğru değil
    ya fâni , biz google'ı siz aradıklarınızı bulasınız diye kurduk... Sergey Brin & Larry Page

BELKİ DEVLER ÜLKESİNDE BÜCÜRÜM... BAYTAR GELLL !!!
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    ya fâni , biz google'ı siz aradıklarınızı bulasınız diye kurduk... Sergey Brin & Larry Page

BELKİ DEVLER ÜLKESİNDE BÜCÜRÜM... BAYTAR GELLL !!!
    Hahaha
    ben onu da şifreli sanıp senin şifreleri google bile çözemez diye bakmaya teşebbüs bile etmemiştim
    meğer o kısmı şifresizmiş : )

Bazı Pyş'ler çok sevimsiz bakıyorsun kendi grup şirketlerini alıyor tutuyor. Kimsenin almadığı yerde sebep ?

Ne güzel halka ırz 1. Bir de bu yöntem 2.

Yönetici kadar pyş kimin patron mu var ortada ona da bakmak lazım. Yönetici özgür mü. Bağımsız pyş kavramı yerine oturmuş mu.

Fonlara kendi şirketlerini kendi fonlarını dolduran kafalardan yardımcıya hayır gelmez.

Bunlar Mutual işini yanlış anlamış bu parazitlik.

Ne güzel dünya ışığı gören zübükler gelsin pyş kursun belki de kurmuştur. Dikkatli olmak lazım.

7.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    Bazı Pyş'ler çok sevimsiz bakıyorsun kendi grup şirketlerini alıyor tutuyor. Kimsenin almadığı yerde sebep ?

Yönetici kadar pyş kimin patron mu var ortada ona da bakmak lazım. Yönetici özgür mü. Bağımsız pyş kavramı yerine oturmuş mu.

Fonlara kendi şirketlerini kendi fonlarını dolduran kafalardan yardımcıya hayır gelmez.

Ne güzel dünya ışığı gören zübükler gelsin pyş kursun belki de kurmuştur. Dikkatli olmak lazım.
    Forumda yada Twitter'da Albatros'un fonlarda cok yüksek oranda qua granite tuttuğu eleştirisini okumuştum. Gidip kontrol etmedim, sallamasyon da olabilir.
    İkisinin de sahibi Ali Ercan.

Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku

patron da kendi cebinden o hisseden alıyorsa sıkıntı yok üstat,
    ama bence de çok etik değil...

Sayfa 3/553 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •