Sayfa 3/45 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 356 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Hisse teknik analiz

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    olurum tabiki ama satın demiyorum. böyle kağıtların ne yapacağı belli olmaz. bide zarardasınız. çok zor bi karar. ama görüyosunuz kağıdın yüzüne bakan yok. ben günlük oynuyorum. kağıt tavsiye ettiğim zaman tutun demem lazım. onu yapamam. ama beğenin hacimli A grubu kağıtlardan ben size desteğini direncini yazaym. buna göre not alarak hareket edersiniz..
    Tamam

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

kardemir D pahlımı

kardemir D mi
    zorenmi

4.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    Sayfamızda sadece a grubu hisseler teknik olarak günlük değerlendirilmesi yapılacaktır.

Bugün seans sona ereceğinden değerlendirmeler akşam yapılacaktır.
    Hayırlı olsun üstat. Rica etsem Ateks bakarmısınız sizce nedir durumu. Teşekkürler

Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    kardemir D pahlımı

kağıt pahalıdır ucuzdur diye borsada öyle bişe yoktur. desteği direnci vardır buna göre oynanır. KRDMD.. kağıt 49 ara desteği var. 55 direnci var. 46 da baba desteği var. direncini geçemeyen kağıda geçer diye girilmez. geçsin görelim mantığı ile hareket edilmeli..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    kardemir D mi
    zorenmi

ZOREN.. 1.50 ara destek 1.47 baba destek 54 direnci var. tabiki fayat olarak ZOREN daha makul görünüyor. ama hepsini not alıp takip etmek lazım. çopk zor değil gözünüz yeşilde olacak..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by Nazım07 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun üstat. Rica etsem Ateks bakarmısınız sizce nedir durumu. Teşekkürler
    ATEKS.. görüyosunuz kağıda ilgi yok. hacim 500 bin tl rakam veremeyecem çünki ufak bi alımla kağıdı kaldrırlar görülen yükselmiş olur ancak kime satacaksınız bide bu var. rakamlara itibar etmeyin. önemli olan hacimdir..

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    ZOREN.. 1.50 ara destek 1.47 baba destek 54 direnci var. tabiki fayat olarak ZOREN daha makul görünüyor. ama hepsini not alıp takip etmek lazım. çopk zor değil gözünüz yeşilde olacak..
    sagol Teşekkür ederim
    iyi akşamlar

Sayfa 3/45 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •