Sayfa 30/69 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon
Arama sonucu : 545 madde; 233 - 240 arası.

Konu: IZFAS - İzmir Firça Sanayi ve Ticaret AŞ

1. Sevgili lokasyon kimsenin bu kağıtla zoru yok..... Herkesin derdi para kazanmak. Sende bende diğer arkadaşlarda bu siteye veya bunun gibi sitelere hobi olsun diye girmiyoruz hepimiz paranın peşindeyiz. Haa keşke milyonlarımız olsada GARAN veya THY gibi kağıtlarda hisse alıp 3-5 kademelerde para kazanıp yolumuza baksak. Yukarıda da yazdığım gibi para bu tarz kağıtlarda kazanılıyor. Ben 5 tl den beri sürekli girip çıktım bu kağıda kendimce güzel sayılabilecek parada kazandım. 9 tl den aldığım malımda elimde duruyor inşallah onuda 15-17 aralığından satmayı düşünüyorum. Ancak sorun şu bu kağıda 4 tl den beri aman veriyorlar ha verecekler düştü düşecek dedi durdu herkes buralarda.... Senin yaptığında şu anda böyle... 17-18 olduğunu gördüğünde burda nasıl bir yorum yapacaksın merak ediyorum doğrusu..... Ben malımı aldım bekliyorum varsa nasibimizde kazanmak kazanırız....

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
    ) 5000 lot gönderse tavan olacak tahta .

3.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Ne oldu + pyasada eksi kapanış yukarıdan kapayamadı bu sefer neden çünkü 9,39 bi miktar satış yazılmıştı yemedimi almak kendi malı olsa alırdı nede olsa sahte 3 kağıt he eşleşmelerde öyle 2,,,3 bin lotla 9,70 ler hatta 10 üzerlerini gösterip bi önceki günün en düşüğünden açmayı biliyor her türlü alavera katekulle olan kağıt gün içi normal işlem görürken kademeli biraz işlem yapda görelim hayal aleminde yaşamamak lazım
    orders vardı biri daha vardı onlarda kağıt bölünmeden önce 5 liralardayken aynı senin dediklerini diyordu aynı kelimeler aynı cümleler sanki o zaman yazılanları kopyala yapıştır yapmışsın tahta bu fiyatlara gelince ortadan kayboldular şimdi de sen çıktın sanki nick değiştirip gelmiş gibi o dönem onların sözüne kanış mallarını o fiyatlardan verenler ne olacak onlaın vebali kimde? size ne kardeşim alan alsın satan satsın herkesin aklı var mantığı var kendine göre yatırım anlayışı var benim merak ettiğim sen nerden biliyorsun yazılan satışın kendisine mi ait başkasına mı ait olduğunu.

3 kademe eksi kapadı diye çok mutlu olmuşsun %8-10 düşüp millet kaybetse daha da mutlu olacaksın anlaşılan da sana kötü bi haber vereyim bölünmeden önce 4 liradan beri alıp satıyorum bu tahtanın bir çok yatırımcısı da aynı şekilde alıp satıyor yani senin salladığın gibi kendi kendine işlem yok maliyetlerimiz çok düşük yani ne olursa olsun biz bu kağıtta para kazanırız.

bu forumda bazı üyeler var sanırım borsada kendi tercihlerinden çok para batırıp hep suçu tahtanın spekulatorlarına atmışlar kendi hatalarını görememişler nerde primli tahta var gelip atıp tutup savuruyorlar sonra ortadan kayboluyorlar benim tavsiyem kimse kimsenin dediğine bakmasın herkes kendi kararını kendi versin herkese bol ve bereketli kazançlar.

4. Sevgili Spekulator, ben onu bunu bilmem de tahtayı kim yapıyorsa elinden öpmek lazım.... şu zamana kadar alıp zarar ettim diyen yalan söyler. Hem %50 bedelsizini aldım hemde çok tatlı para kazandım. Kazanmaya da devam ediyorum en son olarak 9 dan yeniden mal aldım onlarıda çok güzel karla(15-17tl) vermeyi düşünüyorum. Siz teknik açıdan zaten çok güzel yorumlamışsınız tahtayı...

Elbette bu yazdıklarımız yatırım tavsiyesi değil sonuç olarak herkes kendi bildiğini yapmalı... Ancak yakın zamanda göreceğiz ki burda olumsuz yazanların hepsi birer birer kaybolacak.. Sonuç olarak şunu söylemek istiyorum ''it ürür kervan yürür'

5. Geri çekilmeler alım fırsatı olarak değerlendirilmeli...... 11-12 yolculuğu başlıyor artık hadi hayırlısı.....

6. tahta %5 düştü felaket tellalları yok mu ortalıkta?

neyse biz sana güveniyoruz izfaş yollar dikenli taşlı olabilir biz destekçiniz güveniyoruz inanıyoruz

7. Ben sattım ve kazandım bu hissede fazla riske giremedim herkese iyi kazançlar dileğiyle

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
    SPEK ADAMLARI HİSSEYİ ÖNERİYORLAR İSE HEMEN TREND SONUNUN GELDİĞİNİ ANLAYINIZ

Sayfa 30/69 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •