Sayfa 30/602 İlkİlk ... 2028293031324080130530 ... SonSon
Arama sonucu : 4813 madde; 233 - 240 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1. Hem diyorsun ben 13.5 sattım,sonra diyorsun haftaya bi kaç taban var..Riskli ve spk lık işler....YTD

2. Ozann abi yine doğru söylüyor, biz burda belki şaka mahiyetinde yazıyoruz ama biri inanır korkudan malını satar nemelazım

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Yahu birak desin ozan. Kac senedir bu adi hisseden iskence cekiyor herkes gibi. Dur biraz sevindi, keyfini bozma negatif ortagin.

Komedi gibi forum!!!!

KAgit 9.5 olmus. Ben "Noldu lem senin uc bucugun, gel o para bosta kalmasin sana yatirim yapalim" diyorum.

Sonra 13.5'tan mal aldirmis oluyorum. Muahahahahah.

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ozann abi yine doğru söylüyor, biz burda belki şaka mahiyetinde yazıyoruz ama biri inanır korkudan malını satar nemelazım
    Sevgili Bozkurt; ne diyeyim bilmiyorum...Şaka farklı ancak Sn Pozitif ben 2 yıldır buradayım ve hedef veriyor..Neticede yüklü miktarda para ile hisse alım satımları yapılıyor ve Sn Pozitif 2 yıldır hedef veriyor...Bu konu SPK bildirilse sonu hayırlı olmayabilir çünkü defaaten hedef bildiren yazışmaları bu sayfalarda resmiyette mevcut... Emin olun bu işler de(yargı) şaka yaptım demekle kurtulunmuyor...YTD

Soyle birsey. Ama kendi kulagindan kendi kulagina. Muahahahaha.

7. Şimdi Sayın Pozitif 13.5 sattım gittim dedi,tekrar döndü yazışmalara devam ediyor ve hedef veriyor..Peki bu hedef gerçekleşmezse nasıl olacak...
    manipülasyonun tanımı nedir bu noktada...Şaka yaptım mı oluyor..YTD

8. Yalnız kağıt cidden lanetli ya.

Sayfa 30/602 İlkİlk ... 2028293031324080130530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •