Sayfa 300/438 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon
Arama sonucu : 3503 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. 2476 ları göremedi her seferinde kafasına vuruyordum speğin bu sefer vurmayacaktım vallahi
    dediğim gibi unutmak lazım.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Nehrin taşıyla nehrin kuşunu vuruyor patron valla helal olsun. sökeyi borçla aldı euro, her sene enflasyon dolayı %10 değer kaybediyor. borçla aldığı şirketi birilerine satıyor şimdi. cebe durduk yerde para girecek. o paralarla ucuz buğday alıp kışın 2 katına satacak

3. 24 civarı alanlara ceza kesti spek. bugün. sabırlı olan çok kazanacak diye umuyorum

4. Hacim düşük düşmesi çok sıkıntı değil ama 24 üstü biraz mallamış. Düştükçe insanlar atlarsa bu sefer hacimli düşüşler olabilir geçen haftaki gibi (çok zannetmiyorum bilançoya az kaldı).
    Şayet buradan tekrar yukarı dönerse ve hacim artarsa bu sefer 2 defa geçemediği 24.80 çok rahat aşılır..
    Sabah verdiğimin yarısını 23.10'dan yerine koydum çok fena bağımlılık yaptı bende bu kağıt.

5.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Nehrin taşıyla nehrin kuşunu vuruyor patron valla helal olsun. sökeyi borçla aldı euro, her sene enflasyon dolayı %10 değer kaybediyor. borçla aldığı şirketi birilerine satıyor şimdi. cebe durduk yerde para girecek. o paralarla ucuz buğday alıp kışın 2 katına satacak
    Kesinlikle. 180-190 milyon verdiği şirketi kim bilir kaça satacak.

Bu arada habere bakıp atlayanlara uzak durun diyor.

Kısa vadede ekranı kapatmak lazım. Yolumuzu Ç2 belirleyecek.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    Kesinlikle. 180-190 milyon verdiği şirketi kim bilir kaça satacak.

Bu arada habere bakıp atlayanlara uzak durun diyor.

Kısa vadede ekranı kapatmak lazım. Yolumuzu Ç2 belirleyecek.
    Aslında öyle kapatmak lazım gerçekten..Ama öyle bir hareket ettiriyor ki namussuz deliriyorsun çıldırıyorsun, işlem yapmadan durmak çok zor..
    Geçen hafta 18.50'den 2500 lot sattım 3 gün içinde 24.80 oldu...Bunu unutamam 3 gün içinde derin bir yara açtı
    Yarısını son 2 harekette aldım ama geçen hafta bir iz bıraktı

7.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Hacim düşük düşmesi çok sıkıntı değil ama 24 üstü biraz mallamış. Düştükçe insanlar atlarsa bu sefer hacimli düşüşler olabilir geçen haftaki gibi (çok zannetmiyorum bilançoya az kaldı).
    Şayet buradan tekrar yukarı dönerse ve hacim artarsa bu sefer 2 defa geçemediği 24.80 çok rahat aşılır..
    Sabah verdiğimin yarısını 23.10'dan yerine koydum çok fena bağımlılık yaptı bende bu kağıt.
    24üstü mal verdiği doğru 22lere kadar çekilebilir, bir süre yatay sanırım. Dünkü tuhaf hareketin nedeni 24ten mal çakmakmış meğer.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,408
    hadi şaban toplada gel bak bir zamanlar tek başıma uncular dernek başkanı gibi burada yazıyordum şimdi 21 kişi müdürlük yapıyor burada ellerinize sağlık bu arada
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 300/438 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •