Onemli Gunler Banner
Sayfa 300/385 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Afganistan, Çin'in Bir Kuşak Bir Yol (BKBY) projesi gereği çok önem verilen bir ülke...TR'nin gerek Maarif Vakfı gerekse de "bazı özel şirketler" yoluyla o bölgede varlık gösterme çabası içerisinde olduğu bilinmekte...Te oralarda ihale aldığına göre bu tür bir misyon mu yüklendi bu şirket ?...Mesela oradaki ortağı kim, araştıran eden var mı ?...Yukarıdaki haber bu kapsamda gayet önemli gibi duruyor...

Son 1 aydır Taliban ile Afganistan Hükümeti arasında devam eden bir ateşkes var ve yukarıda bahsettiğim (BKBY) proje için TR inanılmaz yatırımlar yaptı...(3 ncü köprü, 3 ncü havaalanı, yollar vs.) Bu kapsamda Türk şirketlerinin Afganistan özelinde yatırımlarının artmasını beklemek mümkündür...

İşbu jeoekonomik analiz talep üzerine yapılmıştır...
    Kaynak nedir ? Yorumu yapan siz misiniz ?
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    Aşağı kırılan eğimli kanalın yukarı geçilmesi için 2,50 nin yukarı geçilmesi gerekiyor...Ancak ozaman daha ciddi bir yukarı hamle ihtimali olabilir...
    Bu seviye anlamlı bir şekilde değiştikçe fiyatı revize etmeye çalışacağım...
    2,46 ya revize...
    2,32 civarında br ikili dip yapamazsa daha da sarkabilir...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

3. Teknik yönden bakacak olursak...2018 Ocak ortasından bugüne SAT pozisyonunda...Fiyat hareketleri çizgilerle gayet uyumlu, bu da demek oluyor ki hissede etkili gruplar var...Ortalamalar 2.75 civarında kalmış...Aşağıdaki güç göstergesi oldukça zayıf, olsa olsa ortalamalara kadar bir hareket olur...Orada ayrıca bakmak lazım tüm bu değerlere...Takaslarından gördüğüm de, Fonlardaki malın satışı tamamlanmış...Fon yöneticileri paralarını almış; kızgın kumsallarda tekilalarını yudumlarken burayı okuyup gülüyorlardır çok muhtemelen...Irzına geçilmiş bir hisse görüntüsü var netekim...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    .....Günlük grafiklerdeki pozitif uyumsuzluk dışında ben göremiyorum...
    Günlük grafikteki fiyat / indikatör pozitif uyumsuzluğu aşağıdaki gibidir :

Attached Images Attached Images
    • File Type: jpg 1.jpg (65.4 KB, 50 views)

60 ve 120 dk. lıklarda ilginç bir oluşum var...2,6x hamlesi gelir mi bakalım ?

Seçim sonrası borsa ve dolar yorumlarım

http://www.hisse.net/topluluk/showth...42#post2316142

2,57 üzerinde kalıcılık sağlanabilirse 2,77 civarı gündeme gelebiir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,408
    artık önü açılmıştır kim ne derse desin patron hemende yükseltmez buralardan çalkalaya çalkalaya toplar çalklalayarak sattılar birden alırsa maliyet yüksek olur yoksa

Sayfa 300/385 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •