Sayfa 301/1200 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

1. Sacro hocam MAKTK bugün bilanço açıklıyor öngörünüz nedir acaba?

2. Sacro bey ve değerli dostlar, Kardemir A 'yı nasıl buluyorsunuz. Almanyadan bir kaç ihale vs duyumu var. Hisseyi nasıl etkiler. yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler

3.  Alıntı Originally Posted by barishurma Yazıyı Oku
    Sacro hocam MAKTK bugün bilanço açıklıyor öngörünüz nedir acaba?
    Sacro üstat ne der bilmem ama herkes bu hisseden büyük beklenti içinde, dedikodusu bol bir hisse ancak sermaye kaybını gidermesi için uyarıldıktan sonra ben şüpheyle bakıyorum bu hisseye.

4. KLMSN Sacronun eski gözdelerinden. Bilanço beğenilmedi sanırım 8 altına sarkarsa stop belirlemek suretiyle kafa göz girilebilir. 8,40 üzerine atarsa da yeni bir yükseliş trendi olarak algılanır.

5.  Alıntı Originally Posted by Reywal Yazıyı Oku
    Sacro üstat ne der bilmem ama herkes bu hisseden büyük beklenti içinde, dedikodusu bol bir hisse ancak sermaye kaybını gidermesi için uyarıldıktan sonra ben şüpheyle bakıyorum bu hisseye.
    Bende şüphe ile 2,19 dan alım yaptım ama bekliyorum hala bakalım hayırlısı cvp için teşekkür.

6. ARENA Günlük
    Hacimde 3-4 gundur belirgin bir artış var. Direnci kırması durumunda iyi bir çıkış yakalayabilir. YTD

7. Ustad, CLEBI ye yakalananlar dernegine beklerim . Saglam hacim de yapti yedire yedire veriyor,.. Bilancodan korkmaya basladim. Silkeleme hissi verip her aliciya verdi...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

8. Tav da coştu 14.88 aldık

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 301/1200 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •