Sayfa 301/1000 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ek 24963

Hangisi ilk dolar

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hiç biri şişe kapalı. Kapak açıksa 3. 2 den 5'e,3'ten 7'ye sıvı gitmez kapalı.

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Belki 100 yıldan fazladır, ABD algılarla oynamaktadır.

Ömrüm boyunca, Amerikan kovboy filmlerinin empoze etmesiyle tatlı su fakiri bildiğim Meksikanın, aslında tatlı su zengini olduğunu daha yeni öğrendim.
    Sayın Reha Kaya, yıllarca o kovboy filmleri yüzünden Kızılderili barbar Amerika'da göç etmiş kanun kaçağı, barbar Avrupa kökenlileri masum insanlar sandık.

7.01

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

“Mesela ihracat maliyeti 80 kuruş olan bir adet maske, bağış sebebiyle maliyeti ikiye katlanıp 160 kuruşa ulaşınca yurtdışı pazarlarda rekabet sıkıntısı çekiyormuş. Çünkü Çin, bizim yakın olduğumuz ülkelere bile bizden daha iyi fiyatlara maske satıyormuş. Kendi ellerimizle bu imkanın önünü kesmişiz!

Ama ihracatçımız bu işin de çıkar yolunu bulmuş. Devlete verdiği maskeyi en ucuzundan, en düşük maliyetlisinden, mesela burunu kavrayacak teli koymayarak veriyor. Böylece ihraç ürün 80 kuruş ise devlete verdiğini de 40 kuruşa denk getiriyor. Aynı şekilde doktorların ve diğer sağlık personelinin giydiği koruyucu tulumların ihracatında benzer şart varmış. Müteşebbislerimiz devlete verdiği tulumları 30 gram, yurtdışına ihraç ettiklerini de istenen kriterlerde 60 gram olarak üretiyorlarmış. Eğer bedava alabildiğiniz maske çabuk bozuluyorsa, koruma derecesi azsa ve tulumlardan da sağlık personeli şikayetçiyse arkasında böyle bir hikaye var, bilinmiş olsun. “

https://m.haberturk.com/yazarlar/gun...maske-ihracati

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Sayın Reha Kaya, yıllarca o kovboy filmleri yüzünden Kızılderili barbar Amerika'da göç etmiş kanun kaçağı, barbar Avrupa kökenlileri masum insanlar sandık.
    Onu pek yiyen olmazdı efendim, bu köle tüccarları Kızılderililere mi acıyacak derdik.

Yalnız komünizm propagandaları da müthişti, milyarlarca insan yedi ve hala yiyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Onu pek yiyen olmazdı efendim, bu köle tüccarları Kızılderililere mi acıyacak derdik.

Yalnız komünizm propagandaları da müthişti, milyarlarca insan yedi ve hala yiyor.
    Süper kahraman propaganda film ve dizileri

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Kizilderili bitti, kraut (alman) geldi, kraut bitti, ivan geldi, ivan bitti, vietnamli geldi ... simdi müslüman terörist bitti, yeni düsman cinli geldi.
    Ara sira uzaylilar araya girse de, düsman bitmez amerikan filmlerinde.

8. Swap olurmu.olursa nereyle veya nerelerle olur.bence en önemli konu en az 1 hafta icin bu olacak.

Sayfa 301/1000 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •