Sayfa 301/1009 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Uzun yıllar sonra ilk kwz sakaryadaki döviz bürosunun önünde 3 sıra 10 arlı kuyruk gördüm. Müthiş yoğunluk var yeşil soğanı 19.22 den veriyorlar. Sanırım son ucuzlukları kaçırmama derdinde millet
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Şu sıralar günlük iki çeşit antibiyotik almak zorundayım. Birini hissetmediğim bacağımdan yapıyorum o bile işkence gibi. Diğerini ağızdan alıyorum. Tabi bu da bağırsak sistemini bozuyor gaz çıkmıyor. O yüzden günün büyük kısmını uyuyarak geçiriyorum. İnternet haberlerinde ne varsa onu biliyor piyasadan haberim yok. Konya çevresi cahil kesime güvenmiyorum sağı solu belli olmaz. Ama okuyan ve genç nesli de tahmin etmek zor. Onlardan ümit Bozdağ Muharrem İnce bile çıkabilir. Biz ailecek millet ittifakındayız.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Uzun yıllar sonra ilk kwz sakaryadaki döviz bürosunun önünde 3 sıra 10 arlı kuyruk gördüm. Müthiş yoğunluk var yeşil soğanı 19.22 den veriyorlar. Sanırım son ucuzlukları kaçırmama derdinde millet
    Kampanya olabilir mi. Veya satıcı al bu kirazdan kalmaz birazdan mı demiş. Bende yeşil soğan severim. Ama en iyisi sarı olan sapsarı olan.

4.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Bana hitaben yazdıysanız İMKB'den bahsetmiyorum Midas özelinde yabancı hisselerden bahsettim. Değişti ise çok iyi bir platform olur bizim için.
    ETF lerde genel kurulda oy kullanma hakkı çıkıyordu o yüzden merak ettim burada da bir katakulli olmaz diye düşünerek Yatırım yapıyorum bende ama bilemiyorum tabi

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    asiye eksi 2 de millet realize olup dolardan vurup ucuzdan hisse alırım derdinde olabilir sanırım.

6. Yurt dışı 5% vergi pandoranın kutusu..
    Dikkati dağılmış akıl, aciz bir akıldır..
    Memento mori

7.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    Yurt dışı 5% vergi pandoranın kutusu..
    Dikkati dağılmış akıl, aciz bir akıldır..
    Lüpus grandus malafatüs sendromu

8. Ayhan başkanımın herhalde seçim olurda iktidara gelirsek enkaz ötesi bir enkaz ekonomi devir alacağız sen hesap kitap yapmaya başla. Daha emmi dayı enişte atamaları var onlar da vampir gibi maaş alacak.

Sayfa 301/1009 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •