Sayfa 302/814 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon
Arama sonucu : 6509 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Ptesi 24 e kadar spk ya birşey demek gerekli aksi halde sermaye tavanından çıkar.
    Kapanış güzeldi. Devamı gelir umarım.
    Unutmayalım ne olursa olsun eskisi gibi olmayacak.
    Mutlu yıllar 🎉🎁🎊🎈
    Sanırım bu haber gelmeyecel sayın MGM sermaye tavanından çıkarsa sonuçları ne olur fikriniz var mı

2. Maalesef haber gelmedi bundan sonra ne olur bilemiyorum

3. ALCAR DA Böyle olmuştu sanırım. oda kayıtlı sermaye sisteminden çıktı.

4.  Alıntı Originally Posted by bekirozdil Yazıyı Oku
    ALCAR DA Böyle olmuştu sanırım. oda kayıtlı sermaye sisteminden çıktı.
    Ne zaman çıktı kayıtlı sermaye tavanından bu Alcar. 2016 da 20 imiş şimdi 60 a çıkmış.

O arkadaş yanlış biliyor.1 sene önceleri idi sanırım sermaye artırımını erteliyeceğini beyan etmiş sonrada ertelemekten vazgecmişti.Millet e kumpas kurmuşlar dı.Bu alcar benim en sevdiğim hisse idi 2 yıl onunla flört ettim (20111-2013) Bana o zaman 1 araba parası kazandırmıştı.Alcar ı m yok ama göz ucuyla hep takibimdedir.

Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    O arkadaş yanlış biliyor.1 sene önceleri idi sanırım sermaye artırımını erteliyeceğini beyan etmiş sonrada ertelemekten vazgecmişti.Millet e kumpas kurmuşlar dı.Bu alcar benim en sevdiğim hisse idi 2 yıl onunla flört ettim (20111-2013) Bana o zaman 1 araba parası kazandırmıştı.Alcar ı m yok ama göz ucuyla hep takibimdedir.
    Alarko Carrier'den bir araba parası kazanmışsınız inşallah Marshall Boya ve Vernikten de bir ev parası kazanırsınız...

7. Bana mrshl leri erkenden sattıran, sonra arkasından bakmama sebep olan ve bu yüzden iki araba parasına mal olan kim varsa Allah bin türlü belasını versin.

8. Genel bir toparlama olsun diye yeni gelenler için yazıyorum. Düzelten varsa buyursun.
    Bundan 5 seneden fazla bir süre önce mrshl, 10 milyon sermaye tavanını, 20 milyona çıkarmak için başvurdu. 2012 senesiydi sanırım.. ????? 5 yıl demişlerdi sermaye artırımı için tanınan sure. Yanı birkaç gün önce doldu...
    Aksi halde...
    Süre uzatımı için yada yeni bir sermaye tavanı belirlemek için SPK dan izin alarak yeni bir semaye tavanı için, yeni bir srmaye tavanı talebinde bulunması Zorunluydu...
    Daha önce yazdığım gibi, aksi halde zorunlu srmaye tavanından çıkmış olur 😱 Bunun neticesi ne olur bekleyip göreceksiniz.
    İtirazı olan varsa yazsın..
    Topunuza selamlar, o lombaklar hariç.

Sayfa 302/814 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •