Sayfa 302/311 İlkİlk ... 202252292300301302303304 ... SonSon
Arama sonucu : 2484 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Başta ne olulaktı ne.. Yenı bir hussemi
    Hocam Alel acele yanlış ifade ettim PASTA YANİ TAKASLARI İLETEBİLECEK BİR ARKADAŞ ..! Durum bu

2.  Alıntı Originally Posted by Serkan sezer Yazıyı Oku
    Hocam Alel acele yanlış ifade ettim PASTA YANİ TAKASLARI İLETEBİLECEK BİR ARKADAŞ ..! Durum bu

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3. Umut hocam ilgi ve alakanızdan saygılar efendim iyi geceler

4. Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5. https://resmim.net/cdn/2022/12/27/LewDk.png

Yarın için 30,66 altında kapanış almamamız lazım.

6. BANKOF 1 TL ZARARA sürekli alsat yapıyor..burda amaç kar zarar değil..her türlü mal boşaltmak..takas bakanlara gel gel bankofta ..yerli milli..bu kadar zarara kimse satmaz
    al sat tavsiyesi değildir.

7. borsadan çıkan yorumcular boyuna 6000 üstü hedef veriyor takaslardan gördüğüm hepsi cıktı..girselerde günlük ençok.1 gün tutuyorlar.bunda da bankof gedik boyuna zarara işlem yapıyor..akıl alır gibi değil..ha kıracak ha kıracak derken 10milyon mal bastılar işlem yapan aracı kurumlar hep ayni..malisef işlemler hep zararına olunca niyetleri..belli
    al sat tavsiyesi değildir.

8. Umut hocam selamlar dün dayanamadım verdim bir holding için çok hızlı hareket (negatif) yönlü hareket ediyor Buda beni korkuttu açıkçası aracı kurumların zararına satışları falan neyse size bol şans diler bereketli olmasını temenni ederim SAYGILAR

Sayfa 302/311 İlkİlk ... 202252292300301302303304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •