Sayfa 302/442 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402 ... SonSon
Arama sonucu : 3532 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. Üsküdar,At,eşşek,Niğde,nal toplamak,hırdavat perspektifi,kaplumbağa.

Cümleyi kurmayı size bırakıyorum.

2. Valla geçen hafta 17 liradan aldım kağıdı, ben bile sıkıldım şu kadar zamanda, iki adımlı sayılara geçelim artık ne enteresan bir kağıt speğiyle ceosuyla pèreasıyla..

3. İndeks bilgisayarda patronun sattığı 4,1 milyon lotu İstanbul portföy tek başına almış.

Bu İstanbul portföyde Arena hissesi de vardı sanırım.

İndes'e ödediği 19,1 lira fiyat sektör için bir referans kabul edilebilir. Bu fiyat defter değerinin 3-4 katı. F/K olarak da 8-9 arasına denk gelir.

Arenada bu kredi borcu olmasa bizim de F/K seviyemiz çok rahat 9-10 olurdu. Üstelik PD/DD oranımız da sadece 2.

Bakalım önümüzdeki dönem , bu kredi borcunun nasıl azaltılacağına dair bir gelişme olursa , o zaman fonlar daha fazla hisse alabilir tahtada.

4. İş yine hisse gitmesin diye g.tünü yırtıyor. Diğer hisselerde fiyat yukarı giderken tahtalar sığlaşır bunda her kademeye satışla dolduruyorlar.

5.  Alıntı Originally Posted by ADORABLE Yazıyı Oku
    İş yine hisse gitmesin diye g.tünü yırtıyor. Diğer hisselerde fiyat yukarı giderken tahtalar sığlaşır bunda her kademeye satışla dolduruyorlar.
    Tarıhı zirveyı nıhayet kırdı.Burada tutunursa yolu açık.....

6. Allah'a şükürler olsun bugünleride gördük.
    Neydi öyle 13-14 bandı,bir ipte iki değil on cambaz misali gibi.İnşallah 20 kalıcı olmuştur artık.
    Ytd.

7. En büyük korkum endeksti,gerçi hiçbirşey belli olmaz ama endeks düşerken bile 20 üstü kalıcıyız mesajı vardı bugünkü fiyat hareketlerinde.
    Ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    En büyük korkum endeksti,gerçi hiçbirşey belli olmaz ama endeks düşerken bile 20 üstü kalıcıyız mesajı vardı bugünkü fiyat hareketlerinde.
    Ytd.
    Haftaya hay sizin mesajınızada demem inşallah :)

Sayfa 302/442 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •