Sayfa 302/355 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. Bunun bi italya işi vardı o taraftan hiç gelişme yok uzun zamandır, haber akışı yavaş ilerliyor, yurtdışı yatırımlar ile ilgili en ufak bir olumlu gelişme bizi farklı kulvarlara sokar
    Herkese selam arkadaşlar benim natende bir yılım doldu ama buraya epeydir giremedim, biraz geriye doğru okuma fırsatım oldu, çok değerli yorumlar olmuş teşekkür ederim, çok kaliteli yatırımcılar gelmiş mutlu oldum, paylaşımlarınızın devamını dilerim

2. yavru MAGEN kap gelmiş,

Margün Enerji, önlisansları alınmış 4 projeden 55 MWe GES kapasitesine karşılık 82,5 MWp güçte santral kurulmasını planlıyor16/11/2022 06:24:30
    Margün Enerji Üretim Sanayi ve Ticaret AŞ, önlisansları alınmış dört projeden toplam 55 MWe GES kapasitesine karşılık 82,5 MWp güçte santral kurulmasını planlıyor.

Margün Enerji'den KAP'a yapılan açıklamada, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı-Enerji İşleri Genel Müdürlüğü ile Şirket arasında YEKA Kullanım Hakkı Sözleşmeleri'nin imzalandığının 1 Temmuz 2021 tarihli KAP açıklamasında duyurulduğu hatırlatıldı.

Açıklamada şu bilgiler verildi:

"İmzaladığımız Sözleşmeler kapsamında Şirketimiz tarafından her bir bağlantı bölgesi için Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanları önerilmiştir. İdare tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda, Burdur-2 (15 MWe) ve Osmaniye-2 (15 MWe) için önerilen alanların uygun bulunduğu İdare'nin 10.01.2022 tarihli yazısı ile, Aksaray-2 (10 MWe) ve Antalya-3 (10 MWe) için önerilen alanların uygun bulunduğu İdare'nin 31.05.2022 tarihli yazısı ile ve Batman-2 (15 MWe) için önerilen alanların uygun bulunduğu İdare'nin 04.07.2022 tarihli yazısı ile Şirketimize bildirilmiştir.

Kazanılmış olan diğer YEKA GES-3 bölgeleri olan Ankara-1 (20 MWe) ve Ankara-2 (20 MWe) için de İdare tarafından yapılan değerlendirmeler devam etmekte olup süreç hakkında kamuoyu bilgilendirilecektir.

Önlisans başvuruları yapılan, Burdur-2 (15 MWe) ve Osmaniye-2 (15 MWe) YEKA GES-3 projeleri için "Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu" Kurulu kararınca uygun bulunduğuna dair resmi yazı 15.08.2022 tarihinde şirketimize bildirilmişti. YEKA GES-3 Antalya-3 (10 MWe) projesi Önlisansı ise, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu'nun 13.10.2022 tarihli ve 11285-17 sayılı kararı ile onaylanmış olup, Önlisansın aslı 19.10.2022 tarihinde şirketimize teslim edilmişti.

YEKA GES-3 Batman-2 (15 MWe) projesi Önlisansı, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu'nun 10.11.2022 tarihli ve 11372-19 sayılı kararı ile onaylanmış olup, Önlisansın aslı 15.11.2022 tarihinde şirketimize teslim edilmiştir.

Önlisansları alınmış bu dört projeden toplam 55 MWe GES kapasitesine karşılık 82,5 MWp güçte santral kurulması planlanmaktadır."

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://www.metalsmarket.net
    https://www.montelnews.com/tr
    http://twitter.com/ForeksTurkey

3.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    https://resmim.net/cdn/2022/11/15/6sfQG.png
    İyi akşamlar.
    156,4 önemli destektir. onun altında 142,8 desteği var. ortalamalardan biraz uzaklaştığı için bir süre yatay olması normal. yukarda 185,5 direnç konumundadır.
    En düşük 156,8 görmüş. Kapanışı 160 üzeri yaparsın artık

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    En düşük 156,8 görmüş. Kapanışı 160 üzeri yaparsın artık

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Tahtacı boyle ıstedi bu hafta takılsın kafasına gore tahta cok bos heyecan arıyor, yatırım tavsiyesi deildir..
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Tahtacı boyle ıstedi bu hafta takılsın kafasına gore tahta cok bos heyecan arıyor, yatırım tavsiyesi deildir..
    Sn Bay Tomi Naten hissesinde kar satışı yapmıyorum zaten 3 ay belki 5 ay bekleriz teknik analiz yatayda kalma süresini bilemez fakat yükseliş trendine bir başlarsa yatayda beklediği sürenin acısını çıkartır hem de dolar bazlı para kazandırmış olur.Zaten malı kıymetli yüksek prim kaybı yaşamadı dinleniyor Naten güç topluyor bence.

6.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    naten ek alımlarım parça.parça.devam etti, burada dursun ... çünkü diğer.elektrikler soluksuz yollarına devam ediyorlar Naten ve yavruları ayak diretiyor. biz de neyiniz eksik diyoruz bir gesan dan smartg den ondan bundan...!?

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Ben düşüncelerimi yazdım net olsun kısa vade tahminim aralık ayı civarları Naten 150 üzeri kalıcılık sağlamış olur diye düşünüyorum bu yazım dursun burada kesinlikle gaz verme yok düşüncemi yazdım. Eğer daha üst seviyeler olursa spekülatörü tebrik ederim daha önce tavan yaşadığımızda tebrik ettiğim gibi. Eğer Naten büyük hareketteyse aralık ayından önce 150 üzeri kalıcılık sağlamış olur sonuçta piyasa izlemeye devam. Son olarak Naten seviyorum seni.
    31 ekim tarihindeki yazım.Bence performansı kötü değil Nate nin yarında düşüşe devam edebilir fakat ben artık düzeltmesinin sonlarına geldiğini düşünüyorum en kötüyü yaşayacaksak 130 civarları diptir bence Naten hissesinde şöyle rallide en yüksek görülen yer 170 civarları dip 130 civarları gibi düşünüyorum. Sağlık olsun.hayalim 4 haneli rakamlardır Natende.

8.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    31 ekim tarihindeki yazım.Bence performansı kötü değil Nate nin yarında düşüşe devam edebilir fakat ben artık düzeltmesinin sonlarına geldiğini düşünüyorum en kötüyü yaşayacaksak 130 civarları diptir bence Naten hissesinde şöyle rallide en yüksek görülen yer 170 civarları dip 130 civarları gibi düşünüyorum. Sağlık olsun.hayalim 4 haneli rakamlardır Natende.
    Sirket sahibi nin soyle bir gunde tahtacının becerilsizliği yüzünden max gorduğü 173 den 148 Tl gibi dususde toplam portföy degeri total şirket hısse pay tutarı düne göre 600 Milyon eksilme olması çok kabul edilebilir bir olay deil , sığ diyoruz cıkıslarda bu sığlığı yapamıyor , gunde 10 TL cıktığı cok nadirdir düşüşleri ve tabanları çoktur , benim bu tahta için teorim hep su oldu şirket geri alimlarında hisse fiatı yükseltilmedi belli fiatlardan geri alım olması peyder peyder pey mal verildi bu malı veren tahta yapıcı da nakit oldu fakat hisse kalmadı diye düşündüm , bazıları tahtada yapıcınında aynı kişi olduğu nu söylesede ben ikinci bir yatırımcının olduğunu ve ya yatırımcılar olduğunuu düşündüm hep onun için çıkması için yeterli malı toplaması cok zor bu yatırımcı toplamak için düşürse bu sefer büyük hissedar memnun olmuyacak buna müsade etmez , 30 40 bin lot alcam diye kırk takla atması kendini küçük düşürmesi , böyle sığ bir tahtada yine Bank of ve Yapı kredi hacmin % 60 nı yapıyor ve birileri bunu izlemekle yetiniyor , bu tahta yapıcı ile şirketin işi zor gibi gözüküyor kapasite yok gibi , en yüksek gördüğü yere getirmesse tahtacının işi zor , enerji cıkışlarına seyirci , endeks çıkışlarına hiç ayak uydurumadı hantal kaldı , kendini göstermesse elinden alırlar baska birisini oturturlar , haftalık kapanış önemli bakalm , yatırım tavsiyesi deildir...
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Sayfa 302/355 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •