Sayfa 302/935 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon
Arama sonucu : 7479 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by ss_aslann Yazıyı Oku
    Sayın fibonecci 2018 Ekim ayından beridir bin liradan başlayan fiyatla ısbtr takip ediyorum. Fiyat oldu 44bin ve şişe haberi düştü zaten. Sizin gönlünüzden geçen son hareket sizce yakın mı. Subat mart yada mayısa bu hikayede sona ulaşır miyiz. Sadece tahmin olarak ne söyleyebilirsiniz. Çünkü bize söylenecek her bilgiyi verdiniz. Sagolun var okun. Isbtr için 500b8n yada 1milyon arasını ne zamn görebiliriz haberle birlikte sadece tahmini olarak.

ANE-LX2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu arada yanlış anlaşılmasın kardeş. niyetim eleştiri değil. keşke senin dediğin fiyatları görebilsek ısbtr için

2. Cok mantikli..
     Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Yine deli bir senaryo..
    Bunu foruma hiç yazmamıştım..
    Belkide banka devletten izin istedi.Biz sermaye düzenlemesi yapalım size öyle gelelim.Ömer Çelikte hisselere çökmek yerine istiyor.Yani zamana oynuyorlar..
    DEVLET İLE ANTLAŞTILAR MI..????
    Banka neden zaman istedi???
    Banka biliyor ki A-B-Kurucunun geçmişi karanlık.Çok büyük paralar kaçırmışlar.Verilmeyen yüzmilyonlarca temettü var.DEVLET HİSSELERİ alırsa geçmişi de masaya yatırır vede geçmişin hesabını alır..
    Bankada burada uyanıklık yapıp sermayelerini sadeleştirme bahanesiyle YEDİĞİ HALTLARI GİZLEMEK İÇİN hisseleri yok edecek..
    Hazineye devirde A veya B veya kurucu ortada olmayacak..
    Böylelikle banka geçmişi de yok olacak..
    Yoksa devlet bir düzenlemeyle hisseleri çok rahat alabilirdi.Bankanın bu uzlaşmacı tavrı devleti yumuşatmış olabilir..
    SADECE TAHMİNDİR..HAYALDİR..SENARYODUR..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by ss_aslann Yazıyı Oku
    Sayın fibonecci 2018 Ekim ayından beridir bin liradan başlayan fiyatla ısbtr takip ediyorum. Fiyat oldu 44bin ve şişe haberi düştü zaten. Sizin gönlünüzden geçen son hareket sizce yakın mı. Subat mart yada mayısa bu hikayede sona ulaşır miyiz. Sadece tahmin olarak ne söyleyebilirsiniz. Çünkü bize söylenecek her bilgiyi verdiniz. Sagolun var okun. Isbtr için 500b8n yada 1milyon arasını ne zamn görebiliriz haberle birlikte sadece tahmini olarak.

Acayip yğksek bir beklenti. Gerçekci olun.

4.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Yine deli bir senaryo..
    Belkide banka devletten izin istedi.Biz sermaye düzenlemesi yapalım size öyle gelelim.Ömer Çelikte hisselere çökmek yerine istiyor.Yani zamana oynuyorlar..
    Banka biliyor ki A-B-Kurucunun geçmişi karanlık.Çok büyük paralar kaçırmışlar.Verilmeyen yüzmilyonlarca temettü var.DEVLET HİSSELERİ alırsa geçmişi de masaya yatırır vede geçmişin hesabını alır..
    Bankada burada uyanıklık yapıp sermayelerini sadeleştirme bahanesiyle YEDİĞİ HALTLARI GİZLEMEK İÇİN hisseleri yok edecek..
    Yoksa devlet bir düzenlemeyle hisseleri çok rahat alabilirdi.Bankanın bu uzlaşmacı tavrı devleti yumuşatmış olabilir..

ben bu teoriyi daha önce bir telegram gurubuna yazdım neredeyse linç edeceklerdi

5. Arkadaşlar işkur eğer 7myon TL girecekse ısbtr onun 7de1i yani 1milyon TL hadi kötü ihtimal 500b8n TL neden görmesin. Zaten fiyat ptesi 50bin lirayı bulacak. Geçen sene Nisan ayında 4bin liradan tavan serisi başlayıp 32bini görmus hisse.

6.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Yine deli bir senaryo..

Alıntı Originally Posted by ss_aslann Yazıyı Oku
    Arkadaşlar işkur eğer 7myon TL girecekse ısbtr onun 7de1i yani 1milyon TL hadi kötü ihtimal 500b8n TL neden görmesin. Zaten fiyat ptesi 50bin lirayı bulacak. Geçen sene Nisan ayında 4bin liradan tavan serisi başlayıp 32bini görmus hisse.

Abi zaten imha beklentisi 170 bin ile 450 bin ... 500bin borsada fiyatlanmasi için beklentisi ne olacak.? İmhasi 1 milyon olmasi gerekirki borsada 500 bin gorsun
    Sahsi dusuncemdir tsvsiye degildir

7.  Alıntı Originally Posted by ss_aslann Yazıyı Oku
    Arkadaşlar işkur eğer 7myon TL girecekse ısbtr onun 7de1i yani 1milyon TL hadi kötü ihtimal 500b8n TL neden görmesin. Zaten fiyat ptesi 50bin lirayı bulacak. Geçen sene Nisan ayında 4bin liradan tavan serisi başlayıp 32bini görmus hisse.

Yapmayın arkadaşlar biraz mantıklı olun bu verdiğiniz rakamları hısse sayısı ile çarpın ortaya çıkacak rakam bankanın tamamını satsanız bile ödeyemeyeceği bır meblağ çıkarkı bence bu mümkün değil.. Ülke için bir değerdir iş bankası bu rakamların ödenmesi bankanın iflası olur...27 bın veya 28 bın lotu olan isbtr var ortada... Ayrıca ıskur ile btr arasında öyle bir oran yok.. Eğer kıyaslama olacaksa Atr ile olmalı Atr 20 kat daha değerli malum btr ye göre... Belki fiyatları spekule edebilirler piyasada ama masaya oturulursa en son elinde bulunanlara bu oranları gösterirler Atr ye atırıyorum 2 milyon verirse btr ye 100 bin verebileceği rakamdır...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Yapmayın arkadaşlar biraz mantıklı olun bu verdiğiniz rakamları hısse sayısı ile çarpın ortaya çıkacak rakam bankanın tamamını satsanız bile ödeyemeyeceği bır meblağ çıkarkı bence bu mümkün değil.. Ülke için bir değerdir iş bankası bu rakamların ödenmesi bankanın iflası olur...27 bın veya 28 bın lotu olan isbtr var ortada... Ayrıca ıskur ile btr arasında öyle bir oran yok.. Eğer kıyaslama olacaksa Atr ile olmalı Atr 20 kat daha değerli malum btr ye göre... Belki fiyatları spekule edebilirler piyasada ama masaya oturulursa en son elinde bulunanlara bu oranları gösterirler Atr ye atırıyorum 2 milyon verirse btr ye 100 bin verebileceği rakamdır...
    Bence İş A ve İş B oranı tam 20 kat olmayacaktır.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 302/935 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •