Sayfa 303/1001 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: Viop XXXII

1. Benco 7.75 e geliyor...
    7.70 de yolda...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

bu nasıl düşmedir boyle bi allahın kuluda cıksında battık desin bilelim ne oluyo en zor zamanlarda bile boyle bişi olmadı bu nedir..
    her zamanki gibi sistemin tersine işlem yapıp hisse vadelide terste kaldım..zarar edenlerin allah yardımcısı olsun..hayattaysanız şanslısınız her şeyin çözümü zaman.

son sürat düşen doları geri cevrip zirve yaptıranlarıda .....

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ülen bugün tabandan 4 bankadan bi miktar aldım yarın tabanlamazlar %5 eksiyi görürsem aldığım miktarlar kadar alayım diyordum. Şimdi tabana yazmaya bile korktum yarın hiç kıpraşmayayım
    Yarın dibi.görür döner,millet yarın alacağını almış olacak ortalama %15 dolar,%25 hisse desen 5 günde %40 güzel para...

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ülen bugün tabandan 4 bankadan bi miktar aldım yarın tabanlamazlar %5 eksiyi görürsem aldığım miktarlar kadar alayım diyordum. Şimdi tabana yazmaya bile korktum yarın hiç kıpraşmayayım
    Yapma başkan, tabanda 130 Milyon lot var, hangi cesaret alıyorsun...
    Bugün tepkiye oynanamamak için Garana baksan yeterdi...
    Yarın da dikkatli olmak lazım, ha döndü ha dönecek diye atlayanları paketledi bugün...

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yeme bizi başganım sen ve korku bana çok mantıklı gelmedi.
    geçen sene altıbucuk tan aldığın yoncaları 10 dan okuttun.
    bunları kaçtan okutucan, ona göre bi gamyon yazılarım tabana

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Şeytan beni de dürtüyor burdan long aç diye,ama direk taban açması korkuttu. Dolar da düşüyor gibi, bilemedim valla
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

7. Üç yıldır en az işlemi bugün yaptım. Dipten aldık alış o alış, ******** ihhh dedi kimildamadi. Bugün artı kapattık da yarın çelik don giymek lazım ayı pençesi geçirmeyen yoksa iç don da yırtılır. Cümle alem görür.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yeme bizi başganım sen ve korku bana çok mantıklı gelmedi.
    geçen sene altıbucuk tan aldığın yoncaları 10 dan okuttun.
    bunları kaçtan okutucan, ona göre bi gamyon yazılarım tabana
    Valla 6.40 dan tek lot almadım millete 6.40 dan alan paraya para demez dedim ama ben almadım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 303/1001 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •