Sayfa 303/509 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403 ... SonSon
Arama sonucu : 4067 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. longcusu shotcusu öfürükcüsü.. buraları önemli ondandır nazlı gelin edası.. buralardan sonra ne verem abime moduna girer..

hafta USD..

Baba yorgun evlat, fazla bıdı bıdı yapma...!!!

2. Çalkala yavrum çalkala, ayranın daha bir lezzetli olur böylece.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    en fazla 17.5 a düşer artık.
    oda 13 görmüş insanlar için sıkıntı olmaz heralde.
    Sn Kentuf benim beklentim de yakın seviyeler.. 18.58 altında kalmak kaydı ile 55 günlük olan pembe 16.78.. ben kısa vade işlem yapıyorum ama açıkçası ttkom daki hedef fiyatınızı merak ettim.. kazancınız bol ve daim olsun..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4. buralardan dönmez ise 17.10 civarı max..

5. endekste kanal içinde düzeltsin yete.. tabi bence..

6. Düzeltme lazımdı ama abarttı her zamanki gibi, tobo mu yapmaya çalışıyor acaba, yesinler tahtacının tobosunu.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Düzeltme lazımdı ama abarttı her zamanki gibi, tobo mu yapmaya çalışıyor acaba, yesinler tahtacının tobosunu.
    sn bawer TL de tobo USD de ise fincan kup çizmeye çalışıyor.. ancak 2 şişman kadın sahneye çıktı.. (turkuaz ve kirli sarı) gösterilerinin bitmesi lazım...kırmız kırılırsa alt destekler aktıf olur..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    sn bawer TL de tobo USD de ise fincan kup çizmeye çalışıyor.. ancak 2 şişman kadın sahneye çıktı.. (turkuaz ve kirli sarı) gösterilerinin bitmesi lazım...kırmız kırılırsa alt destekler aktıf olur..

Teşekkürler hocam, tahtacı bakalım nasıl bir yol izleyecek.

Sayfa 303/509 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •