Sayfa 304/367 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354 ... SonSon
Arama sonucu : 2933 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: Tarihte bugün ve viop

1. Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile birlikte, resmi temaslarda bulunmak üzere Sudan’a gitmiştir.
    Dün Libya'da idi...Mısır'ı ve onlar nezdinde BAE & İsrail & Yunanistan (GKRY) ekibini rahatsız edecek hamleler bunlar...Geçenlerde Yunanistan'ın Libya münhasır sahasını da içeren bazın girişimleri olmuştu, aynı zamanda onlara da bir cevap...Çok yakında Libya'da bir üs kurarsak şaşırmam...Not ettik...

2. Ben de aynı şeyi diyom zati...Aldığın petrolün yarısından fazlası İran ...Gaz ha keza...Piyasa irecep reis ne diyon lan sen zibop der diye satıyor...Bence diyecek...
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...57#post2782557

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Böyle bir yaptırıma kesinlikle uymayız!
    Ne demişim...

Ha, nereye kadar zorlar bunu...Bilemem...Erdoğan öngörülemez biri...Onun için seçildi zaten...Öyle olması lazım...Daha dün yazdım, fazla havalara girmeyin yavrucuklarım diye...Ulen bi kere de Allah razı olsun deyin yaw...

3. Belliki arkası sağlam...Yoksa Erdoğan gibi tecrübeli bir siyasetçinin seçim sonuçlarının açıklanmasından hemen önce böyle bir beyanat vermesi mümkün değil...Not ettik...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,454
     Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Yani, sizin gibi entelektüel biri bile soyu sopu belli olmayanlarla 12 bin yıllık bu kadim Devleti bir tutuyor...İşte bunu anlamakta güçlük çekiyorum abi...Hadi tarihi okumuyorsunuz anladık, bari şu yakın geçmişte yaşananları idrak edin yahu !...An itibariyle SİHA üreten 4 ülkeden biriyiz ve o SİHA'nın Afrin'de üzerinde geri tepmesiz top monte edilmiş jeepi vurma görüntüleri sosyal medyaya düşer düşmez Zeytin Dalı harekatı bitti...Farkında bile değilsiniz...

Silah sanayiniz sallamasyon değilse...Lafa bak !...Senin yaşın müsait değil böyle şeyleri tartışmaya onu anladık, sen sadece oku buraları abisi...Fazla gözümde büyütmüşüm seni yaw...
    ola ki benim bilgilerim seninkinden fazladır... korkarım üstü kapalı yazılmak zorunda , o SİHa nın ne kadarı yerli bir bak bakalım... tartışmak niyetinde değilim ama bilgilerimi maalesef sorgulayabilecek durumda değilsiniz... okuduklarımla ilgili de herhalde sorgu sual kabul edecek durumda değilim. ama madem bir polemik yapacaksın sorduğum soruya (kırmızı renkteki)cevap versen daha iyi ederdin... bildiğim kadarıyla astsubay hazırlık okullarını bir tarafa bırak subay okullarında bile hukuk öğretmiyorlar ki bilmeyen biri ile hukuk tartışmaya çalışmak abesle iştigal olduğunu bildiğim halde tongaya düştüm... bu kadim devleti soyu sopu bir olmayanlarla eşdeğer hale getirenler utanmayacak ve ben utanacağım öyle mi? zeytin dalı harekatının ne ile bittiğini korkarım bir zaman sonra öğrendiğimizde iş işten geçmiş olacak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,454
    "adalet mülkün temelidir"
    ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR
    BU YAZILAR BOŞ YAZILAR DEĞİLDİR ANLAYANLARA

Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    . zeytin dalı harekatının ne ile bittiğini korkarım bir zaman sonra öğrendiğimizde iş işten geçmiş olacak
    Bu cümleyi açmanız mümkün mü?
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

7. bildiğim kadarıyla astsubay hazırlık okullarını bir tarafa bırak subay okullarında bile hukuk öğretmiyorlar
    Yanlış biliyorsunuz...

8. Hiç şüphesiz imajı yerlerde sürünen Türkiye yargısı için Kaşıkçı olayı tam bir eşik atlaması oldu...Delillerin elde edilişindeki teknik, taktik ve tasnifi ile, şeffaf bir şekilde paylaşımı hususunda yaratılan global algı sayesinde -başta FETÖ sanıkları olmak üzere- ciddi sonuçlar beklenebilir...Bu yönde Almanya'dan gelmesi muhtemel hamleler karşısında Trump daha fazla ayak sürüyemez fettoş konusunda...Not ettik...
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...40#post2782140

PKK elebaşlarının başına ödül konması mevzuunu aynı kapsamda değerlendirmekteyim...Almanya'yı bile beklemediler, ki asıl hamle oradan gelecek bakın görün...Fazla sürmez...Diğer konu Suud'un, MBS'nin bazı şaklabanlıkları yoluyla piyasaya lanse edilmeye çalışılan "demokratik devlet algısı" da yok oldu Kaşıkçı olayıyla birlikte...Erdoğan her türlü kazandı abi...

Yukarıda Akar ve Gen.Kur.Bşk.nın Libya ve Sudan temaslarını paylaştım...Bu birliktelikteki en zayıf halka Sisi yani Mısır...Ve devlet bunu görüyor, oraya yükleniyor; Erdoğan ortalığı karıştırırken...Daha biraz önce "başka delillerimiz var" açıklaması geldi Çavuşoğlu'ndan...Tokyo'dan salladı füzeyi bakalım kime çarpacak ?!...

Sayfa 304/367 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •