Onemli Gunler Banner
Sayfa 305/1002 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: Viop - XVI

Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    Ya abi kafayı yiyeceğim tepe 125 bin, dip şimdilik 82 bin gibi sure 2 ay gibi bu düşüşten yara alma borsayı takip et bu ortamda birde dipten mal al.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ne demisler

Impossible is nothing.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bu gece baslamiz olamaz mi peki cokus. Once yavas yavas sonra daha sert.
    Su hareketleri yapiyosun sonra senaryonu da yaziyosun, bu seni daha da pozisyonuna bagliyo alen.yapma bunu sakin işlemler yap bak bekle trendi yükselişte otur trende paranı 5 e katla sonra bırak
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    Dow 2 gün 23.000 üzerinde kalırsa 28.000 e kadar alırlar

Bizde de 93.000 üstü kalışlarda 105.000 hedefe girer

Ancak biz gene de negatif ayrışırız

Bizim CDs lerden belli zaten
    Iddiaya girelim. 10 bin TL sine. Ben dow 28k goremez diyorum. Vadeyi sen belirle ama gidipte 1 yil deme. Biz viopcuyuz. En fazla 1 2 ay falan olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Yarina full short kalmaya karar verdim 111.5k dan. Risk aliyorum. Hayirlisi bakalim

Mis gibi longlari gittik 111.3 den kapadik bir de 500 puan shorttan yedik al sana 1200 puan.
    Akıl vermek bana düşmez ama yanlış yapıyorsun. Dow uçmuş gitmiş, içeride yeni bir olumsuzluk yok.. adamlar açığa satışı yasaklamış ki borsa yükselsin diye.

Rüzgara karşı kürek çekilmez hele full poz.. sen mc yiyene kadar hesabı kapatmaz sonra vurur aşağı.

Bazen israr etmemek lazım. Yarın spot en az 1.500 artı açabilir.. krizin bitmediğine bir ekonomist olarak ben de inanıyorum. Yani buradaki pek çok arkadaştan farklı olarak ben ekmeğimi ekonomiden kazananlardanım.

Ama borsa farklı bir dünya.. reel ekonomi ile karıştırmayın. Burada kumar var.. masa hileli

5. Bazi haber kaynaklarin gore BAE nin fitneci prensi M. Bin Zayed Esad rejimine Idlib deki ates kesin bozulmasi icin 3 milyar dolar teklif vermis diyorlar.

Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Su hareketleri yapiyosun sonra senaryonu da yaziyosun, bu seni daha da pozisyonuna bagliyo alen.yapma bunu sakin işlemler yap bak bekle trendi yükselişte otur trende paranı 5 e katla sonra bırak
    Yok valla cidden inaniyorum bu gecenin o gece olduguna.

7. Yazmayayım diyorum salıya kadar ama dayanamdım .

Tüpraş 3 günde 40 bin lot yabancı satışı var buna karşılık 175 bin lot emeklilik ve yatırım fonu alışları mevcut ise

Bu 70 in altından bu malı amuduyla götüren kim oluyor ki acaba .

kime sorsam oradan almış mübarekte havasından geçilmiyor merak ettim sadece

belki de o arkadaşlar yatırım fonu yöneticisidir belki de

8. Harun kahraman da 96 bini bekliyormuş
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 305/1002 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz