Sayfa 305/984 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon
Arama sonucu : 7866 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Galip borsanın amk du ve koyuyor
    KY 2 gün ağlıyor bırak kara geçmeyi zararı kurtarınca o ana kadar ettiği küfürleri unutup ağaammm paşammmlar başlıyor
    müstahak mı evet diyesim geliyor ama ????
    Milli egemenlik öyle bir nurdur ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar batar, mahvolur. Milletlerin esirliği üzerine kurulmuş müesseseler her tarafta yıkılmaya mahkumdurlar. Mustafa Kemal ATATÜRK

2.  Alıntı Originally Posted by cesur555 Yazıyı Oku
    3 günde nerden baksan bi taban fiyatı yaptı .doğal olarak bunun yarın bi tepki yükselişi olur ( olmayabilir de fakat genel olarak oluyor )sonra gene zınk aşa gidebilir 1.38 desteği kırılırsa yükselişin başladığı yerde boşluklarda işlem olur .oda yataya sarıp yok rk haberleri yok kredi haberleri vs ile yön arama çabasına girer .

yukarı yönlü agresiff ataklar için 1.62 nin hacimli geçilmesi gerekiyor . tamamen kendi düşüncem beni bağlar o da şu = bu ihtimal çok çok zayıf bu gün ve haftalarda
    Senin acın cok büyük herhalde,niye bu kadar olumsuz yazıyorsun.Kendine sakla yoluna git.ytd

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. doğan ın elindeyken 1.60 görmüş bir hürr,yet.siyasi baskının olmayacağı rahat bir hise oldu...uzun vadede hiç sıkıntı yaşanmayacağı kesindir...teknik taktik tamamı boş şu an için.biraz sakinleşmesi lazım hissenin sadece bu gerekiyor.sonra zaten gerekeni yapar hürriyet hissesi...

4.  Alıntı Originally Posted by bayraklı Yazıyı Oku
    doğan ın elindeyken 1.60 görmüş bir hürr,yet.siyasi baskının olmayacağı rahat bir hise oldu...uzun vadede hiç sıkıntı yaşanmayacağı kesindir...teknik taktik tamamı boş şu an için.biraz sakinleşmesi lazım hissenin sadece bu gerekiyor.sonra zaten gerekeni yapar hürriyet hissesi...
    Aklın yolu bir.dussede eklenecek bir hisse oldu. Korkmadan.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. CESUR555 yorumlarına bakıyorum hep olumsuz negatif kötüleyici yorumlar yapıyorsun art niyetli olduğunu çok belli ediyorsun ben 3 yıldır bu hissedeyim eskiden tanju vardı birde turGAY ONLARA ÇOK BENZİYORSUN...

6. Hiç tepki yok maalesef

7. yukarılara o kadar çok satış yzıyor ki...bu şekilde gitmesi çok zor kısa vadede

8. dgzte açıklık oranı %7, dobur açıklık oranı %11 ,dolayısıyla bunları rahat manuple edebildikleri için buradan yarattıkları hisse düşüyor algısıyla dohol ve hurgz üzerinde algı oluşturup mal kapıyorlar..bence bu satışa inanıyorsanız hisseyide aldıysanız ekrandan ve mevzulardan uzaklaşın..ben bankaya yıllık vadeyle %325 den para yatırdığımı düşünüyorum

yazılanlar beni bağlar..y.t.d.

Sayfa 305/984 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •