Sayfa 305/467 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Ayrıca sayın halefselef, nazar-i dikkatimi celb eden bir hususu sorayım. Diyorsunuz ki (Söyle diklerini size ve ailene iade ediyorum)Mümkün görmüyorum ama yinede soruyorum. Ünal beyin bu portalda yaptığı tüm eleştiriler Sn.Müjdat Uslu ya yönelik eleştiriler olduğu gerçeğiyle. Siz sayın Uslu musunuz. Slm

2.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Ayrıca sayın halefselef, nazar-i dikkatimi celb eden bir hususu sorayım. Diyorsunuz ki (Söyle diklerini size ve ailene iade ediyorum)Mümkün görmüyorum ama yinede soruyorum. Ünal beyin bu portalda yaptığı tüm eleştiriler Sn.Müjdat Uslu ya yönelik eleştiriler olduğu gerçeğiyle. Siz sayın Uslu musunuz. Slm
    sayın mahulli kardeşim bende aynı soruyu soracaktım isabet oldu becede USLU olması gerekiyor...

3.  Alıntı Originally Posted by halefselef Yazıyı Oku
    Adam gibi konusmazsan yine yasaklanirsin sen kimsin küfür ediyorsun muhatap olmazsın olur biter bana söylediklerinin aynini sana ve ailene teker teker iade ediyorum

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu arkadaş uslu ailesinden olabilme ihtimali yüksek çünkü sayın ünal beyin bu formda halefselef adlı kişiye yapmış olduğu hakaret küfür içerikli paylaşım olmamış

4. Gnpwr sayfasına bakınca bu halefselefin yamuk müjdat olduğu anlaşılıyor. Çaldığın emekler cayır cayır çıkacak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Amasya/Ankara
    Gönderi
    3
    Genyh hissesi;10996 adet almak isteyen olursa...

ünal Guest
    Arkadaşlar, üçkağıtçı ve dolandırıcı olursan evine haciz gelir. Vs.. Laflar yazdı burada. Benim hayatımda evime haciz gelmedi. Ama evine haciz gelen çok dostum oldu. Adam birine kefil olur. Olmaz iş gelir başına. Hacze uğrayabilir. Bu onun namus ve şeref yoksunu dolandırıcı olduğu anlamına da gelmez. Bu atıfları bana yapınca ben özelinden hakaret ettim. Aleni olarak hakaret etmediğim için benim suçsuz yere cezalandırıldığımı düşünüyorsunuz. Ha o da bana küfür etti. adminler maşallah onu görmemişler. Agam burada yazmaya çizmeye devam etti. O müjdat filan değil. Ama müjdatın sandöviççileri ile birlikte hareket eden birisi. Meseleyi büyütmeyiniz. Hepinize selamlar. Cumanız mübarek olsun.

ünal Guest
    Sevelim sevmeyelim. Şirketinde bizim yatırımların da kaderi Müjdat Uslu'nun elinde. Aracı olmaksızın, projeksiyonu nedir? Bizim çıkarlarımızın da temini için ne oluyor ne yapılıyor gibi, Mesut Kemal Ulu beyin görüşmesi gerek. Ben kendisini iknaya çalışıyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Sevelim sevmeyelim. Şirketinde bizim yatırımların da kaderi Müjdat Uslu'nun elinde. Aracı olmaksızın, projeksiyonu nedir? Bizim çıkarlarımızın da temini için ne oluyor ne yapılıyor gibi, Mesut Kemal Ulu beyin görüşmesi gerek. Ben kendisini iknaya çalışıyorum.
    Aynen öyle. Müjdat uslu'nun ekonominin sallantıda olduğu su zamanda birşeyler yapıp birilerini ikna edip elinde öyle yada böyle çok büyük bir firmayı tekrar tam anlamıyla faailiyete geçirmesi lazım. ülke ekonomisinin bu tarz şirketlerin canlanmasıma ihracata katkıda bulunmasına cok ama cok ihtiyacı var. Umarım hem ülkemiz için hemde bizler için olumlu gelişmeler olur.

Sayfa 305/467 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •