Sayfa 306/580 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406 ... SonSon
Arama sonucu : 4640 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. 1.39 destekten döndü. 1.35 ikinci çok önemli destek. altı yok. daha gidecek yolumuz var.YTD.

Grafiği bir dostumdan rica ettim. bana ait değildir.

2. kır artık 50 be ayıp sana ya

3.  Alıntı Originally Posted by Siyah Yazıyı Oku
    1 yıldır yakından takip ediyorum, almak satmak konusunda teknik çalışarak strateji belirlemeyi şahsen bu kağıtta pek doğru bulmuyorum. Çok büyük sermayeli bir şirket değil, çıkması ne kadar kolaysa inmesi de bir o kadar kolay. Ancak ben zarar bile ettirse en kötü şartlarda bile kolay kolay batmayacak, hatta siyaseten bir çok taraftan desteklenecek bir şirket olduğunu düşünüyorum.

Kağıtla ilgili çok büyük 1 TL lerin altlarına inecek kadar kötü sürprizler beklemiyorum ancak kağıdın etkileneceği en önemli unsur ülkenin ekonomik durumundaki gelişmeler diye düşünüyorum. Bana kalırsa kağıt tabi ki olması gereken yerlerde değil ve maalesef söylenenlere ve rakamlara bakılırsa şirket başarılı yönetilmiyor. Ekonomide ki olumlu hava kağıdı hızla çok iyi yerlere taşıyabilir. Ancak ülke ekonomisinden gelebilecek kötü haberler de tekrar kağıdı 1,20 lere de çekebilir. Sonbahar da (Eylül sonrası) borsayı ve dolayısıyla bu kağıdı biraz riskli kaybettirmeye eğilimli görüyorum. Ancak önümüzdeki 2 ay içinde maliyeti 1,50 altındakileri sevindirecek güzel gelişmelerde olabilir.

Bunlar tahminden ibaret kanaatler tekniklede olsa istihbarat ile de olsa kim kağıdın geleceğini bildiğini iddia ederse yalan söyler. Dolayısıyla izleyip göreceğiz ama ben şahsen çok büyük bütçeler ile olmasada kağıtta kalmaya devam edicem 1,40 altı daha rahat girebilirim, 1,50 altı için şartları düşünerek risk alabilirim, 1,50 üstünde maliyetlemek çok makul gelmiyor.

Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Teşekkür ederim sayın siyah inşallah bizim de niyetimiz hayır bu şirket hoşuma da gidiyor fiyatı da makul aslında silverle başa baş gidiyordu. silver le de birlecek falan deniyordu geçen sene neyse hayırlısı bakalım biraz elimde tutmak istiyorum. duruma göre hayırlısı kolay gelsin..

4. şimdi tam sırası be hadi patlat be ya ytd

5. destek 42 direnç 48 ytd

6. KAP: OSTIM [ ] OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/700643
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2018-08-06
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi 25.10.2013 - 09.06.2016
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Bu açıklama, SPK'nın Özel Durumlar Tebliği (II-15.1) 23. maddesinin 7. fıkrası uyarınca altmışar günlük sürelerle yapılması istenen özel durum açıklaması güncellemesi olarak yapılmaktadır.

05.06.2018 tarihli açıklamamızda belirtildiği gibi Ankara 11. Ağır Ceza Mahkeme'sinde 2017/176 E. sayısıyla 19.04.2018 tarihinde yapılan duruşma sanık ifadelerinin tamamlanması için 31.10.2018 tarihine, Ankara 36. İş Mahkeme'sinde 2016/252 E. sayısıyla 27.04.2018 tarihinde yapılan dava bilir kişi raporunun hazırlanması için 19.10.2018 tarihine ertelenmiştir. Süreçle ilgili önemli bir gelişme olması halinde kamuoyu bilgilendirilecektir.

Saygılarımızla...
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    bundan adam olmaz...

8. Savunma Sanayi İcra Komitesi toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde toplandı

Savunma Sanayi İcra Komitesi toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

Sayfa 306/580 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •