Sayfa 306/874 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406806 ... SonSon
Arama sonucu : 6988 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    İbinatör : 32,04
    Yavaşaktör : 34,57
    Elektriğe zam gelmeyince senin elektriğin kablosunu kestiler bedavaya düşmüş bir iki ay daha sabredin parayı bulunca geliyorum borsaya. Şimdi dikerler diye giremiyorum. Borsadan elektrik aldım mi burdayım

2. Bu ne mesajı oluyor piyasalara

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,239

Dolara biri sağlam dürttü
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Elektriğe zam gelmeyince senin elektriğin kablosunu kestiler bedavaya düşmüş bir iki ay daha sabredin parayı bulunca geliyorum borsaya. Şimdi dikerler diye giremiyorum. Borsadan elektrik aldım mi burdayım
    Tam zamanında düştü aslında.
    Tam ek alım yapacağım gün düşmesi büyük şans oldu benim için.

5.  Alıntı Originally Posted by uguner Yazıyı Oku
    Bu ne mesajı oluyor piyasalara
    Heskes pusuda seçimden sonra kolay para kazanacaklarını sandılar onların döksün öyle.

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Tam zamanında düştü aslında.
    Tam ek alım yapacağım gün düşmesi büyük şans oldu benim için.
    53 tane ile aranizdayım. Bütün param bu. Artan parayla azar azar böyle kağıtlardan alacağım. Asıl param olursa al sat yaparım Ayhan başkan bilir 50 bin ile 1 milyon hacim yaparak %2,5 kazanıyordum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,239
    Helal olsun dostlarıma seçimlerdeki sürprizden sonra doları da madara edecekler gibi!Dolarda da her şey güzel olacak
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    53 tane ile aranizdayım. Bütün param bu. Artan parayla azar azar böyle kağıtlardan alacağım. Asıl param olursa al sat yaparım Ayhan başkan bilir 50 bin ile 1 milyon hacim yaparak %2,5 kazanıyordum.
    Hayırlı olsun.

Sayfa 306/874 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •