Sayfa 308/996 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Benim memneket genel olarak mikroptur, herhalde daha fazla mikrop saçmasın deye, hâlâ daha bizim burada poşetli ekmek satılıyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Oradaki ince detay şu darwin şöyle iddia ediyor, Güçlü ve zeki olanlar değil değişime hızlı ayak uydurabilenler hayatta kalır.

Yani bukalemun gibi o anki şartlara uyum sağlayabliecek olanlar insan ırkının devamını sağlayacak diyor.

Eğer bu iddiası doğru ise evrim değişime ayak uydurabilme hızını zaman içinde gittikçe yukarı çekerek bugüne kadar gördüğümüz yavaş evrimsel değişimleri hızlandırabilir. Bu aynı zamanda bunun da bir işareti.

Bu hızlandırmayı yaptığında da gerek ve yeter şart olarak zaten evrimsel bu değişikliklere hızlı adapte olabilen genetik yapılar seçilim içinde kazananlar olacak.
    İnat etme ne olur değiş seninde olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Virüs bitse önümüzde 1929 krizi var.Şu anda büyümekte olan nesil ve çalışanlar ne kadar şanssız.Resmen cehennem gibi oldu ortalık ve görünen o ki virüs ortalığı daha da dağıtacak.

4. pastane kafe ve firinlara ambalaj uretimi yapan birisi olarak ( kese kagidi poset ve karton kutu ) su kadarini soyleyecegim..bu ekmegin posete kese kagidina vb koyulmasi en son bakacaginiz sey..
    arka planda calisanlarin tamami artik suriyeli turmenistanli vs..alayi temizlikten bi haber.. adam bi yandan hapsiriyor bi yandan ekmek yoguruyo..
    bu ambalaj olayindan once firma sahiplerinin kendi temizlik hassasiyeti onemli..calisan adam hastaysa iyilesene dek gelme demesi lazim.
    dusunun bir firinda saatte kac musteri para uzatiyor o ekmek veren adama..Adamin elinde eldiven... sana ekmegi uzatiyor sonra senden viruslu parayi aliyor.ayni eldivenle senden sonrakine yine ekmek veriyor...

Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Su anda cds lerinde onemi yok.tum ulkelerede ekonomi goctu.ondan riskli ulke durumunda degiliz.abd bile riskli.yani cds bakmayin.bu ortamda bankalar bile saglamlara kredi vermek istemez 2 ay sonra belli degil
    Eurobond faizlerine bakın isterseniz

O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by kxsr Yazıyı Oku
    insanların aldıklarının 4 te 1 i çöpe gidecek, marketleri bir görsen 5 tane 30 luk yumurta alanlar mı dersin, 15 tane süt alanlar mı. bizim komşu halk ekmekten 50 tane sandwich ekmeği almış buzluğa koyacakmıs bize de tavsiye ediyor bitmeden gidin alın diyor.
    Onun yerine ithal ürün alsa daha mantıklı olurmuş. Yazdıklarının hepsi yerli üretim.

O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    pastane kafe ve firinlara ambalaj uretimi yapan birisi olarak ( kese kagidi poset ve karton kutu ) su kadarini soyleyecegim..bu ekmegin posete kese kagidina vb koyulmasi en son bakacaginiz sey..
    arka planda calisanlarin tamami artik suriyeli turmenistanli vs..alayi temizlikten bi haber.. adam bi yandan hapsiriyor bi yandan ekmek yoguruyo..
    bu ambalaj olayindan once firma sahiplerinin kendi temizlik hassasiyeti onemli..calisan adam hastaysa iyilesene dek gelme demesi lazim.
    dusunun bir firinda saatte kac musteri para uzatiyor o ekmek veren adama..Adamin elinde eldiven... sana ekmegi uzatiyor sonra senden viruslu parayi aliyor.ayni eldivenle senden sonrakine yine ekmek veriyor...
    Türk halkını kurtaran yüksek ısı ile pişirilmiş yemek kültürüdür.

O egeli ben değilim

8. Arkadaşlar affınıza sığınarak ....bir cuma gitti....bu vürüs kaosu ilerlerse ki ilerleyecek...

İki cuma daha giderse ....

Benim bildiğim 3 cuma kılınmadığı zaman dinden çıkılıyor sanırım....!!!!!!!!!!

Bir bilen...yada bilenler...!!!!!!!!

Sayfa 308/996 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •