Sayfa 308/1012 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: Viop LV

1. Koç ta 154.50 altı saatlik kapanışlarda bizim bilmediğimiz onların bildiği fiyatlama başlar , buda endekse yansır bana göre.
    FORMASYON AVCISI -53

2.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Zirveden yüzde 2 falan düşmek çaktılar!!! mı oluyor artık bu forumda..
    O kadar mı malsız kalınmış short kovalanır durumda..

Ben bunu zirvesini geçtiği için falan yazmadım..TA ile işim olmaz..Azerbeycan doğu akdeniz petrol gaz biraz araştırın.Misal israel azerileri neden destekliyor falan filan işte.
    Caktilar olmuyor çakmaya yeni basladilar oluyor. Petkim özelinde değil ama tabikide shortuz. Türkiye burası ne işimiz var 300 dolar civarında. Yerimiz 200 250 dolar arasında.

3.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    ekgyo gitmiyorsa endekste gitmiyor analizi bikere daha gerçek oldu..

Şaşmıyor

4.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Caktilar olmuyor çakmaya yeni basladilar oluyor. Petkim özelinde değil ama tabikide shortuz. Türkiye burası ne işimiz var 300 dolar civarında. Yerimiz 200 250 dolar arasında.
    Petko kızardıysa endekisin işi zor demek ki, o tahtaci fena biliyor bu işi

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

5. Borsada düşen kağıt nerede ise yok..Yüzde 5 in altını ben düşüşden saymıyorum çünkü hemen her kağıt min 10x yapmış durumda.

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    İsrail e kınama çıkar. Başka da bir şey yapamazlar..
    İsrail çizilen karizmasını geri getiremez ama gene zulüm yapıp biraz törpüleme derdinde..O da iç siyaset...Yoksa dertleri rehineleri bile değil. Zaten umursamadıklarını da üstü kapalı açıkladılar..

Yoksa karadan oraya girerlerse çokkkkkkk zor işleri...Havadan bomba atmaya benzemez..
    Karşıdaki adam yıllardır elinde taş ile senin silahının üzerine yürümeye alışkın. Senin askerin o dar sokakta kafasını çıkaramaz.... Psikoloji başka bir şey...

Bu işte bence haftaya artık önemini yitirecek...Altının bile fiyatlamadığı savaşı ben mi fiyatlayacağım. Herkes sadece karizma peşinde..

Biz gene borsamızda Mehmet abi görüşme yapacak, Koç un bilanço gelecek, enflasyon artacak vs vs klasik kısır döngümüze döneriz..
    Pala keyfine göre alır verir bizde izleriz.

Suudi Arabistan "İsrail işgalden vazgeçmezse piyasalara petrol vermeyeceğiz", Katar ve BAE de "gaz vermeyeceğiz" diye açıklama yaparsa kaos olur.
    Avrupa geçen sene kışı zor atlattı. Bu sene dayanamaz. Enerji fiyatları anaormal yükselirse, enflasyonun da, durgunluğun da, iflasların da önüne geçemezler. Abd de dayanamaz. Kaos olur, ayaklanmalar çıkar....

Böyle bir açıklama yapabilirler mi? Belki zor ama 70'li yıllarda Suudiler yapmıştı. Son dönemde Suudiler Abd'liler ile limoni. Eskisi gibi abd'nin etkisi yok üzerlerinde....
    Böyle bir ambargo Ruslar'ın da işine gelir. Ruslar arkadan arkaya Araplar'ı cesaretlendirebilir de bu konuda?

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Petko kızardıysa endekisin işi zor demek ki, o tahtaci fena biliyor bu işi
    Yahu ağustos başından beri çakacaklar diyoruz.

Çakamadılar ama çakacaklar dediğimiz dönemde herhalde baya mal dağıttılar.

Şimdi çakıp aşağıdan dağıttığı malı alıp da gidebilir.

7400'de bana göre ralli bitti, üstüne 1000 puan daha hızını alamayıp gitti 8400. 7400 e kadar toplayanlart 7400 8400 arası malı dağıttı ise, 7400 altına kısaca çaksa zaten inip çıkarken tekrar doldurur 10500 roketine başlarlar. Dedik. Ama borsa 8000 altını bile görmek istemiyor hemen çok sert alımlarla toparlıyor. Demek ki piyasa değişti, eskisi gibi boş tahtaya 3 gün taban basıp oradan dönderip keyfine bakamıyor milyonlarca göz ekranda aşağı verdikçe mal kaybediyor.

Demem o ki bugün kritik, 8000 i ilk etapta aşağı geçme niyeti varsa şimdi basıp akşama kadar nefes vermemesi lazım. Olur mu olabilr tabi ne oldu dünden bugüne de hayvan gibi gap koyup açıyor, gene mal vermeye devam ediyorsa kapanışı kıpkırmızı kızartır.

Bakalım ne edecek iblis.

8. Midasta 3x petrol var ben azcik almis bulundum geçenlerde. Belkim tehtit ederler.

Sayfa 308/1012 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •