Sayfa 308/470 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon
Arama sonucu : 3760 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

2. zoren Türkiye'nin 81 ilinde 1000 şarj istasyon sayısına ulaşmış bile üstelik Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde 13 şarj istasyonu kurmuş.Diğer rakiplerin(enerjisa,aksa)bu konuda sitelerinde detaylı bilgi bile yok,zoren bu konuda hızlı davranmış.
    Yatırım tavsiyesi olarak anlamayınız,aman haaa.

3. Kaynak bilgi için teşekkürler Sayın Mustican bugün tarihli bir yazı olması açısından da güzel bir haber.
    Zoren'in dolaylı yoldan(zorlu holding)TOGG'na ortak olması da ayrı bir avantaj diye değerlendiriyorum.
    Yatırım tavsiyesi olarak anlamayınız,aman haaa.

4. Yukselmisya bu 50 haftaligin ustune atmis.

5. Son bir haftadır takaslarda yabancı alımı görülüyor.
    CITIBANK YABANCI A.Ş. 2.803.298

DEUTSCHE BANK A.Ş. (YABANCI) 4.219.617

Aylıkta
    citi 5,7 milyon
    doçe 9,3 milyon artmış

net alım yapmışlar
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

6. Yahoo finansta bir haber cıktı gecen hafta
    Haberde dünyada 2035 yılına kadar 300 milyon ve 2040 yılında 500 milyon şarj portuna ihtiyacı olacagını ve

1.6 trilyon dolarlık bir pazar olacagını tahmin ettiklerini yazmakta idi.
    1.6 trilyon doları görünce ister istemez bir kaç araştırma yaptım. İlginç şeyler buldum

Türkiyede elektrikli aracın üretildiğini ve 2 yıldır da kullanıldığını gördüm ama bu bir otomobil değildi 20 metrelik bir cekici gemi 300 metrelik dev gemileri limana alıp cıkarmakta kullanılıyor ismini de Zeetug demişler.
    Üstelik bu dünyada da ilk elektrikli cekme gemisiymiş ve bir türk denizcilik şirketi dizayn etmiş..

Elektrikli arabayı beklerken 2 yıldır kullanılan ve şu an 3 tane daha inşası devam eden zeetug bir şok yarattı dev gemileri cekmesi daha bir ilginç.
    Neticede bu akülü gemi
    Akülü arabalara bakışımı değiştirdi.

Bu 1.6 trilyon dolarlık pazar için Türkiyede kim ne yapmış diye bakınca Zes diye bir şirketin % 90 pazar payı ile hakim olduğunu 1000 civarında istasyonu olduğunu gördüm bu zeste yılların uyuz kağıdı zorene aitmiş.
    Biraz daha bakınca avrupada
    Hollanda italya kıbrıs karadağ hırvatistan israil vb. Zes firmasının Buralarda da faaliyette başladığını ögrendik..

Tek başına gelecek bir kaç yıl sonrasının petrol istasyonları olan bu şarj istasyonlarının ekonomik getirisi
    X yada Y olabilir fazla albesi mevcut değil ancak olayın
    Banka finans yazılım otomasyon bağlantılarıyla az bir tehayyül edince avrupa ve türkiyedeki hakim konumunu koruyabilirse bu zes şirketi tek başına bağlı olduğu zorenden 10 kat daha değerli hale gelebilir.
    En azında şu bile bir EVDC token coin cıkarsa
    1 günde 3 milyar dolar toplayabilir
    Kim bilir tokenini coininide alırız kısmet...

Bu sebeple gariban halimizle bu krizde 1000 tanecik zoren aldım... Umarım Zescoin cıkarsa ondanda 100 tane alırız..
    Bol kazançlarınız olsun..!
    2 Milyar Dolar

Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Yahoo finansta bir haber cıktı gecen hafta
    Haberde dünyada 2035 yılına kadar 300 milyon ve 2040 yılında 500 milyon şarj portuna ihtiyacı olacagını ve

1.6 trilyon dolarlık bir pazar olacagını tahmin ettiklerini yazmakta idi.
    1.6 trilyon doları görünce ister istemez bir kaç araştırma yaptım. İlginç şeyler buldum

Türkiyede elektrikli aracın üretildiğini ve 2 yıldır da kullanıldığını gördüm ama bu bir otomobil değildi 20 metrelik bir cekici gemi 300 metrelik dev gemileri limana alıp cıkarmakta kullanılıyor ismini de Zeetug demişler.
    Üstelik bu dünyada da ilk elektrikli cekme gemisiymiş ve bir türk denizcilik şirketi dizayn etmiş..

Elektrikli arabayı beklerken 2 yıldır kullanılan ve şu an 3 tane daha inşası devam eden zeetug bir şok yarattı dev gemileri cekmesi daha bir ilginç.
    Neticede bu akülü gemi
    Akülü arabalara bakışımı değiştirdi.

Bu 1.6 trilyon dolarlık pazar için Türkiyede kim ne yapmış diye bakınca Zes diye bir şirketin % 90 pazar payı ile hakim olduğunu 1000 civarında istasyonu olduğunu gördüm bu zeste yılların uyuz kağıdı zorene aitmiş.
    Biraz daha bakınca avrupada
    Hollanda italya kıbrıs karadağ hırvatistan israil vb. Zes firmasının Buralarda da faaliyette başladığını ögrendik..

Tek başına gelecek bir kaç yıl sonrasının petrol istasyonları olan bu şarj istasyonlarının ekonomik getirisi
    X yada Y olabilir fazla albesi mevcut değil ancak olayın
    Banka finans yazılım otomasyon bağlantılarıyla az bir tehayyül edince avrupa ve türkiyedeki hakim konumunu koruyabilirse bu zes şirketi tek başına bağlı olduğu zorenden 10 kat daha değerli hale gelebilir.
    En azında şu bile bir EVDC token coin cıkarsa
    1 günde 3 milyar dolar toplayabilir
    Kim bilir tokenini coininide alırız kısmet...

Bu sebeple gariban halimizle bu krizde 1000 tanecik zoren aldım... Umarım Zescoin cıkarsa ondanda 100 tane alırız..
    Bol kazançlarınız olsun..!
    İyi yerden yakalamışsın acemşah hocam ama o şarj aletlerini Vestel üretiyor

Sayfa 308/470 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •