Sayfa 31/239 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 1908 madde; 241 - 248 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

1.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    BAGFS extrem bir durum olmadıkça gübreler ağustos eylül aylarında hareketlenir.
    Fibo seviyeleri ve trendler takip edilebilir.
    ben dedim ki Gübre fabrikaları ve gübrelerde hareket var BAĞFS çok yavaş değil mi sorusuna cevap geldi; BAGFS ın bi mahkeme ve tazminat durumu var sanırım, ondan baskılanıyor diye biliyorum, bunu araştırmak gerek.

2. Üstadım zamansal olarak bu gün için 110 tl zaman geçtikçe eğimden dolayı fiyat artar.

Bu siyah kanal şimdilik takip edilebilir, üst band 72 civarıdır.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Üstadım zamansal olarak bu gün için 110 tl zaman geçtikçe eğimden dolayı fiyat artar.

Bu siyah kanal şimdilik takip edilebilir, üst band 72 civarıdır.
    Teşekkürler Üstadım...

O kadar olur mu bilemem ama senin dediğim siyah kanal daha mantıklı...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku

Eline sağlık. Çok güzel bir çalışma olmuş...

Sol üstteki tepeden çizilecek olan kanala göre de katlama gerçekleşecek...

Şimdi biraz durulması lâzım. Sonrası çok daha güzel...

5. SOSYAL medya’ dan takip ettiğim muhteremin gönderilerini Fırsat buldukça sayfa sayfa tekrar yazıp istifadenize sunacağım.

Ucu açık bant üzerinde hisseler (Tam BOĞA Piyasası)
    BOĞA Piyasası hisselerinde bant DESTEK'tir ve aylık kapanışlarda kırılması durumunda STOP düşünülebilir. Ucu açık bant fiyatına yakın yerlerde hisse ölçeksel kazanç sağlayabilir....
    * Sıfır risk hisseler (AYI Piyasası)derin derin düşüşlerden sonra toparlanmasıda zaman alır.
    Bu süreçte elbette sıfır risk ile hisse fiyatı kesinleşecektir ve sonra toparlanma sinyali netleşmeye başlar.
    *Boğa alt bandında yer alan hisseler;
    Bu alan Boğa piyasası ana desteklerinin ve boğa piyasasına namzet (ucu açık bant kırılımı ile) yeni hisselerin yer aldığı alandır. Doğru analizlerle Boğa opiyasasına girebilecek hisseler için strateji geliştirmeyi sağlar....

**OK'u Y'ye atarsan YOK olur.
    ...........C'ye atarsan ÇOK olur.
    OK hedeftir, Hedeflerini yöneten ise sen olmalısın....

**Herkes bildiği kadar konuşur...

*İyi bir temelle teknik Dirençler hikayedir...
    **Kendi suyunuzu kendiniz taşıdığınızda her damlanın kıymetini daha çok anlayacaksınız .....

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    SOSYAL medya� dan takip ettiğim muhteremin gönderilerini Fırsat buldukça sayfa sayfa tekrar yazıp istifadenize sunacağım.

Ucu açık bant üzerinde hisseler (Tam BOĞA Piyasası)
    BOĞA Piyasası hisselerinde bant DESTEK'tir ve aylık kapanışlarda kırılması durumunda STOP düşünülebilir. Ucu açık bant fiyatına yakın yerlerde hisse ölçeksel kazanç sağlayabilir....
    * Sıfır risk hisseler (AYI Piyasası)derin derin düşüşlerden sonra toparlanmasıda zaman alır.
    Bu süreçte elbette sıfır risk ile hisse fiyatı kesinleşecektir ve sonra toparlanma sinyali netleşmeye başlar.
    *Boğa alt bandında yer alan hisseler;
    Bu alan Boğa piyasası ana desteklerinin ve boğa piyasasına namzet (ucu açık bant kırılımı ile) yeni hisselerin yer aldığı alandır. Doğru analizlerle Boğa opiyasasına girebilecek hisseler için strateji geliştirmeyi sağlar....

**OK'u Y'ye atarsan YOK olur.
    ...........C'ye atarsan ÇOK olur.
    OK hedeftir, Hedeflerini yöneten ise sen olmalısın....

**Herkes bildiği kadar konuşur...

*İyi bir temelle teknik Dirençler hikayedir...
    **Kendi suyunuzu kendiniz taşıdığınızda her damlanın kıymetini daha çok anlayacaksınız .....
    Sanki açıklamalarda grafik varmış gibi bir izlenim edindim...

Grafik olmayınca açıklamalar kafada tam oturmuyor...

Çok önemli ve bilgece sözler. Tam anlaşılmasında fayda var. Sakıncası yoksa muhteremin linkini paylaşırsanız, diğer düşüncelerini de öğrenmek isterim...

Ben gidip gelip sürekli okudum. Ana fikri yakalamak istedim. Belki inanmazsınız ama daha yeni yeni kafamda oturmaya bsşlıyor......

Ben biraz geç anlarım ama tam anlarım...

Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum...

8.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku

Çok önemli ve bilgece sözler. Tam anlaşılmasında fayda var. ..
    Hocam anladığım kadar borsa ile ilgili bir kitabı zaman zaman sayfalarını fotoğraf çekip ekrana koyuyor
    bende daha temiz ve anlaşılır olması için tekrardan yayınlanan bölümü yazıp topikte alıntılayayım inşaallah

Sayfa 31/239 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •