Sayfa 31/804 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon
Arama sonucu : 6432 madde; 241 - 248 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

04 ağustos para girişi
    https://i.hizliresim.com/0BZRQD.png
    04 ağustos para çıkışı
    https://i.hizliresim.com/RPvrqG.png

http://www.hisse.net/topluluk/showth...439#post745439
    HAFTALIK HİSSE YARIŞMAMIZDA YENİ HAFTA TAHMİNLERİNİZİ HEM TOPİĞE HEM LİNKE ALALIM.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sn Human grafik ne ifade ediyor. My net sayfasında da var bu görüntü. Açıklama olarak ne diyor grafiğiniz?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,427
     Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    sn human grafik ne ifade ediyor. My net sayfasında da var bu görüntü. Açıklama olarak ne diyor grafiğiniz?
    dediği şu 7,74 altı ciddi sıkıntı olur..yükselen trendi aşağı kırdı...rahatlaması için 8.80 nin üstüne atması lazım...ama önce 8.35 i kırmalı...yatırım tavsiyesi değildir..eğitim amaçlıdır.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Bence öyle demiyor. Yıllık grafiğé bakarsanız haklısınız. Ama 5 yıllık grafikte 8.85 üzerinde kanaldan çıkmış, herkesin bakış açısı farklı şirketler yıllara göre büyüme gösterirler. Siz büyümeyi bir yıllık grafiğé göre bakarsanız kanaldan çıkmış görürsünüz. Uzun vadeli grafik cizerseniz onu daha iyi yorumlayabiliriz. Saygılar .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,427
     Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bence öyle demiyor. Yıllık grafiğé bakarsanız haklısınız. Ama 5 yıllık grafikte 8.85 üzerinde kanaldan çıkmış, herkesin bakış açısı farklı şirketler yıllara göre büyüme gösterirler. Siz büyümeyi bir yıllık grafiğé göre bakarsanız kanaldan çıkmış görürsünüz. Uzun vadeli grafik cizerseniz onu daha iyi yorumlayabiliriz. Saygılar .
    Burası Türkiye..5 yıllık bakabiliyorsan helal olsun..ne diyeyim .

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Burası Türkiye..5 yıllık bakabiliyorsan helal olsun..ne diyeyim .
    Birisi bana her türlü badireye rağmen, 9 yılda, temettüler hariç ortalama %24 bileşik faiz vereceğim dese hiç düşünmeden tamam derim. Daha fazlasını da yapan var ama bu şirket özelinde yazıyorum.

Bu şirket böyle bir şirket ona göre 5 yıl değil 10 yıl bakabilen yatırımcıları olması beni şaşırtmaz.

Sn Poem 2 nci yılım bitmek üzere temettü hissesi olarak düşünüyorum.lot sayısı beni ilgilendirir. Son yillarda aciklamalari dogruysa Teknoloji de büyük ilerleme kaydettiler dünya çapında. Anlık bakmıyorum aldığım hisseye. Duzenli biriktirmeye çalışırım. Human arkadaş 5 yıllık bakılır mi deyince biraz güldüm. Aslında temettüleri satmadan 15 yıllik baksa ne dediğimi anlayacak.işin özü uzun vadeli bakan biri lot sayısınin artışından alınacak temettünun artması anlamı çıkacağı için hissenin düşüşü veya düzeltmesi sevindirir. 5 aylık bakan ile 5 yıllık bakan arasındaki fark birinin uzulmesi diğerinin mutluluğu belkide. Ytd.kanal veya bant farkı.

Sayfa 31/804 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •