Sayfa 31/746 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 241 - 248 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by jager Yazıyı Oku
    Kardeşim o şirketlere el konduğunda bizde piyasadaydık içi boşaltılmış varlıkları borçlarını ödemeyecek durumda rasyoları kötü şirketler .
    Çoğu da devleti ve halkı dolandırmış kağıt üzerinde oyun yapmış şirketler!!!
    Onlara el konma sebebiyle Koza gurubunun hikayesi aynı değil.
    Burada şirketin kendisiyle alakalı bir problem yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    sn jager;

sürecin içerisinde değildim tam hatırlamıyorum.

asyab 'da durum neydi neden süreç o şekilde sonuçlandırıldı. (Gerçekten bilmediğim için soruyorum)

yani devlet neden el koyup şimdi beklenilen gibi 3 kuruşa bi şirkete satılması asyab

2.  Alıntı Originally Posted by para Yazıyı Oku
    Sabah,yeşim tekstil iflas mı ettiler hepsi çalışıyor yabancıda da vardı hisseler ne oldu. Sadece TMSF el koymuştu burası Türkiye dediklerimi yabana atmayın ben 27 senede bu çöplükte çok şey gördüm gördüklerimi yazsam bu kadar Türk filmi olurmu diye okumazsınız fakat tek gerçek burası Türkiye olması.
    Çalişıyor olması içi boşaltılmış olduğu gerçeğini değiştirmez.
    Durduk yere el kondu demeye çalışıyorsun burda hata var .

3. Tek gerçek var. Hükümetin acil paraya ihtiyacı var. Ve bu adamlar parayı çok ama çok seviyorlar. Kozalaklarda da para gani. Gerisi hikaye

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4. KOZAA - Koza Madencilik

Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    sn jager;

sürecin içerisinde değildim tam hatırlamıyorum.

asyab 'da durum neydi neden süreç o şekilde sonuçlandırıldı. (Gerçekten bilmediğim için soruyorum)

yani devlet neden el koyup şimdi beklenilen gibi 3 kuruşa bi şirkete satılması asyab
    Bu şirketin sermaye yeterliliği iyi değil ve varlıkları borçlarını ödemeyecek duruma geldiğinde ve bu şirket bunları sakladığında örttüğünde çalışması daha büyük olumsuzluklara sebep olacağı için el konuldu.
    Zaten borçlar çıktıktan sonra kalan varlığı varsa hisse sahiplerine hisse başı ne kadar düşerse bu ödenir usul böyle .
    Tabi Asya’da terörle ilgili bağlantı va husus ta ayrıca bir başlık burada. En azından el koyma süreci ile ilgili bizim bildiğimiz bunlar.
    O dönemde cemaat üyelerinden başka bankalardan kredi çekip Asya ya yatırmaları istenmiş ve bunu çok sayıda yapanlar olduğda ortaya çıkmıştı . Neyse ...

Arkadaşlar gerçekten boşverin ve tahtaya konsantre olun.
    Panik yaptırmaya çalışıyorlar aldanmayın.

5. o zaman doçe,citi dusunsun.
    Vay arkadaş, ne gunlere kaldik....

6. iste boyle kritik zamanlarda cikiyo bu .....lar.....

7. Bakın çok açık yazılmış

İSTENEN CEZALAR BELLİ OLDU

Koza İpek Holding davasında savcı, Cafer Tekin İpek'in 90, Melek İpek'in ise 20 yıl hapse mahkum edilmesini talep etti. Koza İpek Holding davasında savcı, kayyum atanan şirketlerdeki sanıklara ait hisselere müsadere yoluyla devlet tarafından el konulmasını talep etti.

8. Bu kadar net

Sayfa 31/746 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •