Sayfa 31/72 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon
Arama sonucu : 571 madde; 241 - 248 arası.

Konu: Altın vurus 5

2.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Cevaplar için teşekkürler sn BaBo.

Fakat.

Size daha net bir şeyler anlatan grafiklerin başkalarında soru işaretleri bırakmasını nasıl açıklayabilirsiniz. Ya da "ben ne diyorsam o" mu demek istiyorsunuz. ?

Neden DOLAR değil de EURO.. ? Ya da Neden Bulgar LEVA'sı değil de EURO. ? Bunu merak ediyoruz ve ikna olabileceğimiz bir cevap için ciğercinin kedisi gibi vitrinin önünde bekleyip duruyoruz.

Saygılar.
    Demek ki sizin oradan bakilinca Bulgar Levasi ile Euro'nun istikrari, karizmasi, gucu, havasi, itibari ayni gorunuyor.

3. Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

4. grafikler euro bist olarak bakıldığına göre bu altınvuruş eroin altın vuruşu gibi oldu. tam tersine... bankalar bugün iyi çarpıldı. nasip... bu ülkede teknik işlevsiz. acaba akıl tutulması mı yaşıyoruz. anladım ki siyasal islamın ekonomi zihniyeti çok tehikeli. yorumlanan faiz kavramı ile gerçekler çok farklı. çiller dönemi inatlaşmaları ve gene aynı şeyler yaşanıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    altın vuruşu usd/tl yapıyor zaten halihazırda...

sn BaBo'nun dediği euro bazlı borsadaki ralli anca bu yönetici kadro gidince başlar....
    tam bir ay önce yazmıştım... bunlar yönetimdeki kaldıkça euro bazında ralli beklemeyin; o ralliyi olsa olsa usd ve euro kendisi yapar diye...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    sn bikmişbroker öncelikle görüşlerini önemserim ve bu başlığı gördüğüme sevindim. 3-5 senedir yoktunuz, daha önceki altın vuruş başlığı açtığınızda 1 yıl içinde dolar bazında 2 katı gibi prim yapıldığını hatırlıyorum. merak ettiğim teknik analize göre hangi indikatörler bu başlığı açtırdı? teşekkürler.
     Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    tam bir ay önce yazmıştım... bunlar yönetimdeki kaldıkça euro bazında ralli beklemeyin; o ralliyi olsa olsa usd ve euro kendisi yapar diye...
    dolar yada euro bazında rally bana da şüpheli geldiğinden sn babo ya yukarıdaki soruyu sormuştum. tecrübe demişti. lakin akla zarar icraatlar ülkeyi kaosa sürüklerken tl bazlı rekor kaçınılmazken, döviz bazında eriyoruz.

Hep yazdım, yine yazayım;
    1993 yılında Bogazici Üniversitesi diplomalı ekonomi profesörü Bayan REIS Tansu Çiller düzenli olarak her ay 'faizi' düşürdü.
    31 Aralık 1993 de Borsa tavan değerden yılı kapadı.
    Ancak talimatla indirilen faiz nedeniyle 1994 yılında $ patladı ve 3'e katladı.
    O zamanki Başbakan Tansu Ciller'i çevresi havaya sokmuş dedilerDi!
    FAIZI SIHHATLI EKONOMILERDE PIYASA BELIRLER TALIMATLA INDIRTILIP CIKARTILAMAZ.
    Ve gecelik faizler %3000 lere fırladı. 40 Yas alti gençlerimiz bunları bilmezler, TARİH İŞTE!
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

8.  Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Hep yazdım, yine yazayım;
    1993 yılında Bogazici Üniversitesi diplomalı ekonomi profesörü Bayan REIS Tansu Çiller düzenli olarak her ay 'faizi' düşürdü.
    31 Aralık 1993 de Borsa tavan değerden yılı kapadı.
    Ancak talimatla indirilen faiz nedeniyle 1994 yılında $ patladı ve 3'e katladı.
    O zamanki Başbakan Tansu Ciller'i çevresi havaya sokmuş dedilerDi!
    FAIZI SIHHATLI EKONOMILERDE PIYASA BELIRLER TALIMATLA INDIRTILIP CIKARTILAMAZ.
    Ve gecelik faizler %3000 lere fırladı. 40 Yas alti gençlerimiz bunları bilmezler, TARİH İŞTE!
    Sizce bu ralli dolar bazli da olacak mi borsada ? Yoksa tl rallisi ile kendimizi mi avutacagiz ne dersiniz ?

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 31/72 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •