Sayfa 310/540 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. Niye beden elimizde patlasın hem temeddu vereceksin hem bedelsiz vereceksin hemde ekinde ufak malbolanlara çökme için beklemeye çeksin tabiki bekler ne kadar toplar o kadar dışarıya para kaçırır şimdi millet takmış 25 30 büyüme az diye şu ortamda sukredelim ki sabit yada aşağı kalmıyor hedef verebiliyor en azından malını sahip çıkın arkadaş sonra tren gider binemezsiniz

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by golgota86 Yazıyı Oku
    Niye beden elimizde patlasın hem temeddu vereceksin hem bedelsiz vereceksin hemde ekinde ufak malbolanlara çökme için beklemeye çeksin tabiki bekler ne kadar toplar o kadar dışarıya para kaçırır şimdi millet takmış 25 30 büyüme az diye şu ortamda sukredelim ki sabit yada aşağı kalmıyor hedef verebiliyor en azından malını sahip çıkın arkadaş sonra tren gider binemezsiniz

Aynen..Sabreden derviş misali....Şu an küçük yatırımcıların bence sabrı sınanıyor.Yarın 20 üzeri kapanış bekliyorum.

3. Temmuz ayına kadar ufak ufak yol alır arada aşağı gelir tekrar çıkarız temeddu dağıtılır aşağı geliriz tekrar yukarı yaparız piyasalar böyle olursa temeddu dağıtılıp kağıt yeterince oturduktan sonra bölünme gerçekleşir ve biz murafimiza ereriz

4. Bedelsiz nezaman gelir tahmini.

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

5. Temeddu ödemeden bekleme

6. Yönetim Kurulumuz 15.03.2018 tarihli toplantısında; yatırım amaçlı gayrimenkullerimiz içerisinde bulunan arazimiz üzerine yeni bir üretim tesisi kurulmasına karar vermiştir. Yaklaşık 10.000.000 TL tutarındaki fabrika yatırımımız, tamamen özkaynaklarla finase edilecek olup, 2019 yılı içerisinde tamamlanması planlanmaktadır.

https://www.kap.org.tr/Bildirim/668625

şirketi incelemeye başlamıştım ki bu haber düştü.

Hayırlı olsun

7.  Alıntı Originally Posted by vicont Yazıyı Oku
    Yönetim Kurulumuz 15.03.2018 tarihli toplantısında; yatırım amaçlı gayrimenkullerimiz içerisinde bulunan arazimiz üzerine yeni bir üretim tesisi kurulmasına karar vermiştir. Yaklaşık 10.000.000 TL tutarındaki fabrika yatırımımız, tamamen özkaynaklarla finase edilecek olup, 2019 yılı içerisinde tamamlanması planlanmaktadır.

https://www.kap.org.tr/Bildirim/668625

şirketi incelemeye başlamıştım ki bu haber düştü.

Hayırlı olsun
    Yatırım her zaman güzeldir. Şirket büyümek istiyor. Çabaladıkları belli oluyor.Şu afrika pazarına iyi bi yerleşse
    Sabır acıdır.

Hisse güzel ama derinlik yok abuk sabuk hareket ediyor.

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 310/540 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •