Onemli Gunler Banner
Sayfa 311/503 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon
Arama sonucu : 4023 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. ARKADAŞLAR ÇOK ÖNEMLİ- !! bugun mutlaka bu programa twetter uzerınden sorularınızı gonderın. Genel mudur yardımcısı katılıyor.. barış bey mutalka ıletır.. GELIN HEP BIRLIKTE GUNDEM YAPALIM, herkes kusluda paylasın ,

sorulacaklar,

rtalb ın bedelısızı, a1 kapıtalın halka araz ve sermaye artırımı, guler yatırımın gerı alımı, pardus halka arzı, spk neden gecıktıgı konuları..

Bu akşam

22.00 den itibaren
    @BloombergHT
    de
    Sevgili dostum
    @barisesen
    e
    Konuk oluyorum.

2. akşam herkes bolombergden barış esene sorsun, konugu genel mudur yardımcısı. kuşluda tam yazma zamanı,

Bu akşam
    22.00 den itibaren
    @BloombergHT
    de
    Sevgili dostum
    @barisesen
    e
    Konuk oluyorum.

murat gulerın neden genel kuruullara gelmedıgı,

a1 kapıtalın neden albaraka hısseı aldıgı,

rtlabın paraının neden a1 kapıtale borc verıldıgı, gulerde neden gerı alım yapılmadı,

pardus ve a1 halka arzının neden onaylanmadıgı.

spk ıle ılıskılerının olup olmadıgı sorulsun

3. Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 16.03.2022 tarihli özel durum açıklamasıyla kamuya duyurulan, 100.000.000 TL kayıtlı sermaye tavanı dahilinde 42.970.214 TL olan çıkarılmış sermayesinin, tamamı iç kaynaklardan karşılanmak suretiyle 57.029.786 TL (%132,72 oranında) artırılarak 100.000.000 TL'ye çıkarılmasına ilişkin başvuru kapsamında, Şirketimizin 27.05.2022 tarihli Yönetim Kurulu kararıyla, iç kaynaklardan karşılanacak olan 57.029.786 TL tutarındaki sermayenin 31.061.646,83 TL tutarındaki kısmının emisyon primlerinden, 25.968.139,17 TL tutarındaki kısmının ise geçmiş yıllar karlarından karşılanmasına karar verilmiştir.
    Bu kapsamda mevcut bedelsiz sermaye artırımı başvurusunda sermaye artırım tutarı veya oranı değişmemiş, yalnızca sermayeye eklenecek iç kaynaklarda güncelleme yapılmıştır.
    Sermaye artırımına ilişkin süreç hakkında gelişmeler kamuoyu ve paydaşlarımızla paylaşılacaktır.
    Saygılarımızla duyurulur

YTD.

4. BUGUN SAATT 22 DE HEPIMIZI KUSLUDA BARIS ESENE YAZIYORUZ. GENEL MUDUR YARDIMCISI BLOMBERGDE-- Bu akşam
    22.00 den itibaren
    @BloombergHT
    de
    Sevgili dostum
    @barisesen
    e
    Konuk oluyorum.

5. BUGUN O GUN DOSTLAR, HERKES TWEWTERDA PAYLASSSIN

ARKADAŞLAR ÇOK ÖNEMLİ- !! bugun mutlaka bu programa twetter uzerınden sorularınızı gonderın. Genel mudur yardımcısı katılıyor.. barış bey mutalka ıletır.. GELIN HEP BIRLIKTE GUNDEM YAPALIM, herkes kusluda paylasın ,

sorulacaklar,

rtalb ın bedelısızı, a1 kapıtalın halka araz ve sermaye artırımı, guler yatırımın gerı alımı, pardus halka arzı, spk neden gecıktıgı konuları..

Bu akşam

22.00 den itibaren
    @BloombergHT
    de
    Sevgili dostum
    @barisesen
    e
    Konuk oluyorum.

6. Parayı nereden nereye nasıl kaydırdıklarının hesapları karışınca olacağı buydu. Belli ki SPK hesap hatası gördü ve bedelsiz başvurusunu geri gönderdi, "düzeltin bunu" dedi. Piyasadaki rakipleri götüyle gülmüştür Muratçığıma. Ben olsam o muhasebeciyi ve yatırımcı ilişkilerini 1 dakika orada tutmam...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

7.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Parayı nereden nereye nasıl kaydırdıklarının hesapları karışınca olacağı buydu. Belli ki SPK hesap hatası gördü ve bedelsiz başvurusunu geri gönderdi, "düzeltin bunu" dedi. Piyasadaki rakipleri götüyle gülmüştür Muratçığıma. Ben olsam o muhasebeciyi ve yatırımcı ilişkilerini 1 dakika orada tutmam...
    Yada ;

Kasıtlı olarak gene cinlik pesinde , tarihi belkıde o belirliyor ..

8. Yatırımcıları ile dalga geçiyorlar. Her işleri böyle. Aynısını Pardus dada yaptilar. Yok şu kadar halka arz olacak dediler. Sonra şu kadar olsun dediler, rtalb de de yok şurdan alıp bedelsiz yapacağız dediler, sonra hopp vazgeçtim şu hesaptan alıp bedelsiz diyorlar simdide .. tek amaçları millet ile dalga geçmek, böyle bir yönetim olsa, hemde bunların aracı kurumu var.. a1 kapital desen tam 9 aydı haber gelmiyor. AYIPTIR BEEE. Borsda bunun kadar düzeltme atan başka bir şirket varmi

Sayfa 311/503 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •