Sayfa 311/984 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411811 ... SonSon
Arama sonucu : 7866 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Galip yok kağıtta her metro yu galip sanmayın..
    Adamın adı iyicene çıktı
    Adam ozgyo da sıkıştı kaldı kafasında da bedelli var..

Galip bu tahtaya 5 boy küçük gelir.
    halbuki bana ordayım demişti şahsen
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

2. Hissede yapılan şey belli , klasik her zamanki dümenler, bu hisse çıkmaz algısını yaratıp millete sattırıp elindekileri almak , psikolojik olarak bezdirip hisselerini satmaya zorlamak , 20 yıllık grafiğe bakarsanız görürsünüz zaten hissenin durumunu , uzun zamandır borsadaki en önemli kazanma fırsatı bu ve adamlar bunun tam tersi hareket ederek milleti uyutup malı kendileri götürmeye çalışıyorlar ama ben buna kanmam kardeşim , satan satsın bir süre sonra arkasından bakarsınız, benim şahsen yapacağım şey para bulduğumda daha fazla almak almak almak...

3. 1 lot vermem size. İsterseniz 50 kuruşa çekin

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 1.75 tepesinden tam %20 düştü. Bir taban yedi say

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ibacc Yazıyı Oku
    Hissede yapılan şey belli , klasik her zamanki dümenler, bu hisse çıkmaz algısını yaratıp millete sattırıp elindekileri almak , psikolojik olarak bezdirip hisselerini satmaya zorlamak , 20 yıllık grafiğe bakarsanız görürsünüz zaten hissenin durumunu , uzun zamandır borsadaki en önemli kazanma fırsatı bu ve adamlar bunun tam tersi hareket ederek milleti uyutup malı kendileri götürmeye çalışıyorlar ama ben buna kanmam kardeşim , satan satsın bir süre sonra arkasından bakarsınız, benim şahsen yapacağım şey para bulduğumda daha fazla almak almak almak...
    Hay agzini opimmmm. Her destekten aliyom 136 yazdim gelirse ..
     Alıntı Originally Posted by bayraklı Yazıyı Oku
    sanki günü eksi kapamayacak gibi bir his var içimde...ama sadece hissi bir durum...ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yarın Aydın Doğan veda için Hürriyet ve tvlere bulunacak kesin bilgi ... Bu satış hurriyet için olumlu bi durum ise onun yorumu size ait ... O zaman bugün mal toplamak için bütün pisliği yaptılar yarin belli olur ak Koyun kara koyun. .. bu satisi rte istedikten sonra rekabet Kurulundan aksi bi karar beklemek saflık olur ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bir tabandan fazla oldu hayatımda böyle bir kazığa denk gelmedim inşallah sağlığımızdan olmayız 20 bin tl zarar nereden döne bilir teknikçi arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz
    gerçi buna teknik ne kadar işler

8.  Alıntı Originally Posted by norşinli Yazıyı Oku
    Bir tabandan fazla oldu hayatımda böyle bir kazığa denk gelmedim inşallah sağlığımızdan olmayız 20 bin tl zarar nereden döne bilir teknikçi arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz
    gerçi buna teknik ne kadar işler
    Pek teknik calismaz buralarda 1,33 lerde oyalanirsa sansin var...
    ben 1,10 lari bekliyorum alis icin.

Sayfa 311/984 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411811 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •