Sayfa 311/1002 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411811 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by ozmania Yazıyı Oku
    MAC güzel bir aylık rapor hazırlamış, twitter da paylaşmış. Biraz zamansız oldu ama THY aldık demişler
    Petkim uçunca satmışlar. THY işi sakat olmuş ama her ne olursa olsun dinamik yönetim şekli her zaman daha iyidir.
    Aslında çok güzel bu tür aktif yönetim ama, paylaştığın zaman bir milyon akıl veren olacak, onu niye aldın, bunu niye sattın, şunu tutuyor musun vs. diye twitter'da.

Keşke direk mail vs. atsa yatırımcılara.

Bu yatırım fonu işi bu kadar interaktif olmamalı bence, gereksiz.

Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Aslında çok güzel bu tür aktif yönetim ama, paylaştığın zaman bir milyon akıl veren olacak, onu niye aldın, bunu niye sattın, şunu tutuyor musun vs. diye twitter'da.

Keşke direk mail vs. atsa yatırımcılara.

Bu yatırım fonu işi bu kadar interaktif olmamalı bence, gereksiz.
    hisse senedi yoğun fonlarda tkf nin üzerine yok şimdilik...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Fonun tutarsal olarak %10 u gibi bu iki hisse. %50 düşseler fona yansıması -%5 olur. onu da kurdan kapatır zaten
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by hazalb Yazıyı Oku
    Aft Yapı kredide hala fiyat değişimi yansımadı. Benim çalıştığım kurumda yansıdı diyen var mı? HSBC ve ingde de durum aynıymış.
    İng ve finans ta aynı hala değişmedi bende de

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Fonun tutarsal olarak %10 u gibi bu iki hisse. %50 düşseler fona yansıması -%5 olur. onu da kurdan kapatır zaten
    Kura çok güvenmeyin derim. Her an her şey olabilir

Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Kura çok güvenmeyin derim. Her an her şey olabilir
    sorun yok o zamanda daha fazla yurt dışı hisse fonu alırız

7. Azimutun yeni çıkardığı ppz para fonu yüksek oranda tpp barındırıyor anlayan tecrübeli arkadaşlardan yorum alabilir miyiz

Bugün tcell in gram altın cinsinden uzun vadeli grafiğine baktım. ilk halka arzından bu yana altın cinsi 20 de birine düşmüş fiyat. Gerçekten TR borsasına uzun vadeli yatırım yapmak hiç akıllıca değil...

Sayfa 311/1002 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411811 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •