Sayfa 312/1000 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    siz sermaye kontrolünü koyulaştırmışsınız ama benim orada dikkatimi çeken yurtiçi siyasi ortam ifadesi, bu söylemlere bakılarak yapılan bir tahmin gibi, o söylemlerin de ne kadar tutarlı olduğunu defalarca yaşadık.
    "yurt içi siyasi ortam"dan kastedilen yerel seçimler olmalı...

2.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Hım 4 osmanlı padişahının yapamadığı proje bize nasip olacak inşallah.Hadi bakalım bir gayret,biz büyük ülkeyiz azbişi dişimizi sıkarsak yaparız.Ben yüzde 52 den eminim onlar diş ne kelime heryerlerini sıkarlar da ben bu münafık muhaliflere güvenmiyorum.Hemen yaygaraya başlarlar yok zihnisinir projesi yok şu yok bu,arkadaş biz bu muhalefetle bir halt olamayız.Al işte mis gibi kanal, püfür püfür de eser, kanalizasyon mu yapalım dedik ,kanal istanbul dedik ,kokmaz etmez,ama yok yok biz adam olmayız )))))))))
    Kanal istanbul'un iki tarafına butik şehir kurmayacaklar mı o şehirlerin kanalizasyonu nereye akacak, kanal koskocaman bir kanalizasyona dönüşmeyecek mi, sonra bütün köyü bok götürecek şener şen'in dediği gibi

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Ben bu inşaat şirketlerinin bu projede büyük payı olduğuna inanıyorum.Orda altın vuruş olacaktı.Tabi bütün planlar,son dolar atağıyla beraber bu durumda çöp oldu.)))))))))

...sizinde kastettiğiniz gibi binlerce dönüm araziye ucuz yoldan el koydular..neyapar ederler bu kanalı yapar bunlar..!

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Her şey yalan bunlar gerçek...

21 Eylül Cuma 12:31 BETA AYAKKABI KONKORDATO İLAN ETTİ

HOTİÇ ve YEŞİL KUNDURA dan sonra buna da el fatiha...
    Yanlış anlaşılmasın benim gözümde hotiç ve yeşil kundura cırt şirketler..
    Hele Beta yı İzmir de hiç duymadım..
    35 ½

Alıntı Originally Posted by crayon07 Yazıyı Oku
    ...sizinde kastettiğiniz gibi binlerce dönüm araziye ucuz yoldan el koydular..neyapar ederler bu kanalı yapar bunlar..!
    Kanalı geçiş garantisi verip yaparlar ondan eminim de etrafındaki evleri yapacak şirketlere de evlerin satış garantisi mi verilecek))))))E olay da kuru kuruya kanal yapma olayı da olmadığına göre ,maksat hasıl olmaz,yok yok artık o proje yapılsa da çöp değerinde her anlamda ))))))))

6.  Alıntı Originally Posted by Karşıyakalı Yazıyı Oku
    Yanlış anlaşılmasın benim gözümde hotiç ve yeşil kundura cırt şirketler..
    Hele Beta yı İzmir de hiç duymadım..
    BETA hala İstanbulun Bağdat Caddesinde , ünlü alışveriş merkezlerinde mağazası olan bir şirket...Ama 80-90-2000 li yıllarda daha bi popülerdi...

7. Ayakabicilik sektöründe 3 firma bankalara ve tedarikcilerine dedi ki bizden almayı beklediğiniz parayı unutun .
    Ve gsyh biraz daha düştü.

Şimdi o küçük tedarikcilerde batarsa gsyh daha da düşecek .

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

8. Aksa Enerji ile alakalı değerleme calışmam.

https://suphecikimse.blogspot.com/20...e-calsmas.html

YTD

Sayfa 312/1000 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •