Sayfa 312/359 İlkİlk ... 212262302310311312313314322 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. borsada değişen konjöktörü takip edip bulabilmek çok önemli..herkes bunu yapamaz...bunun için birikmiş bir bilgi ve tecrübenizin olması gerekiyor...bu bilgi ve tecrübe ile de aylar ve belki de yıllar sonrası gözünüzde canlanıyor olması lazım...işte temeciden temelciye farkı da bu görüş farklılıkları oluşturuyor...hala bir çok temelci bu günü yorumlamak ile meşgul...borsada kazanmak için geçmişi ve bu günü iyi analiz edip sonrasında yarını ve geleceği görebilmek önemli...

tabi bu illa ki bilgi ve tecübe ile olmuyor..bazı yatırımcılar bunu ön sezileri ile de görebiliyor...senin arkadaşın da bunlardan biri olmalı..o tür arkadaşları taktir ediyorum...hem sezgileri güçlü hem de çok cesaretliler...bence onlar bizden bir gömlek daha üstün..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    E hani hiç tepki vermedi Ftse endeksine? İngilizler bunu premier lige alsa belki tepki verir
    HEKTAŞ tahtacısı orelet osman bey bizim tahtaya da el at...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3. 130 kanal desteğine bu gelir, orda tekrar bakmak lazım
    ..

4.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    130 kanal desteğine bu gelir, orda tekrar bakmak lazım
    hiç belli olmaz dostum...burası borsa yanıltmalar çok olabiliyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hiç belli olmaz dostum...burası borsa yanıltmalar çok olabiliyor...
    Dostum nerelerdesin? Kabak tadı vermeye başladı bir el at arttık

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar sıkışma devam ediyor...günlükte rsı çift dip yaptı...artık sürecin sonlarına yaklaşıyoruz..çok da bir zaman kalmadı...teknoloji ve yazılımın revaçta olduğu bir dönemde benzer işleri yapan şirketlerin milyar dolarlar ile değer gördüğü bir piyasada atatp den güzel bir çıkış bekliyoruz...umarım yüzümüzü kara çıkarmaz...

7.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Dostum nerelerdesin? Kabak tadı vermeye başladı bir el at arttık
    ben bu hissede yüklüyüm dostum...manevi desteğim devam ediyor..ama bazen hisseler de dinlenme ihtiyacı duyuyor...yapacak bir şey yok..borsada teknik diye bir şey icat etmişler...bazen illa ki o tekniğe uydurmak istiyorlar...tahta yapıcıların hisseyi hareketlendirmesini beklemekten başka çaremiz yok..

green x bu yıl etkisini göstermeye başlayacak..bu yılın sonunda da 5 ülkede daha faaliyete girecek...tıkla gelsinin biraz daha serpilmesini göreceğiz inşaALLAH...fiyuu da organizasyonunu olgunlaştırıyor...tgcard bu işlerde güzel iş yapacak..bunların hepsi ciro ve kar demek...

güzel sektör..güzel potansiyel...önü açık bir şirket...geriye de sabır etmek gerekiyor dostlar...

8. saatlik grafikte flama daha net görülebiliyor...bu gün için 146 nın üzerinde kalmak ile o flama çalışır ve düşen yukarı kırılır...bir kaç gün daha devam edecek olursa ?? bu rakam 140-142 lere denk gelecek..işlem hacmi düşüyor...buda olası bir flamanın kırılmasına çok yaklaştığımızı gösteriyor...tabi flamalar zaman zaman da aşağı da kırılabiliyor ama bu beklentiler ile beklentim flamanın yukarıya kırılmasıdır..sabır sabır sabır...

Sayfa 312/359 İlkİlk ... 212262302310311312313314322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •