Sayfa 312/892 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon
Arama sonucu : 7135 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. 69 kurusken izah etmeye calistim ama bir daha anlatayım
    90 kurus oldu 1 tl oldu gordun mu diye
    galiz laflar edenler vardi
    ilelebet 69 kurus olacak hali yok

dolar bazli fiyati 10 cent zirvesi 15 cent
    gecen sene 100 bin olan arac 200 oldu
    konut arsa altin durur mu yalniz konutta fazla yukselme olmasa da balon fiyatlar patlamadi ,
    simdi elinizdeki hisseyi nakite cevirseniz
    yatirim yapma amaciniz ile kiyaslarsaniz gercek zararinizi gorursunuz

hakkini yemeyelim son bir kac aydir gercekten iyi bir performans gosterdi fakat genel olarak bist yapısı kurallari geregi hala ky icin uygun degil

nihayetinde ihlas dolar bazindaki zirvesi 1.20
    daha ustunu bekleyenler dolar 10 tl olunca 1.5 olabilir onun disinda herhangi bir ic yada dis gerilimde solugu 80 kuruslarda alabilir

2. Ne edip, edip söylenenlere bir cevabını veriyoursun hus. Ama 1.5 tl yi de dillendirmişsin. Bir 2 lerden bahsedersen olur bu iş.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Wise can ve Hus911,çok haklısınız..
    Son düzenleme : kabile reisi 61; 30-09-2020 saat: 13:28.

4. yanlis anlasilmasin 1.5 tl icin on kosul dolarin 10 tl olmasi
    referans olarak dolar aliyoruz dolara 10 tl olacak ta demiyorum
    ihlas 1.5 tl olur olmasina ama oldugunda pisman eder adami

5.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    yanlis anlasilmasin 1.5 tl icin on kosul dolarin 10 tl olmasi
    referans olarak dolar aliyoruz dolara 10 tl olacak ta demiyorum
    ihlas 1.5 tl olur olmasina ama oldugunda pisman eder adami
    Çay demledim gel çay içelim hus
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

6. Böyle bir günde bile 1 kademeye mahkum ettiler ya Allah beyinlerini kış beyni yapsın.Bu kadar baskının ne anlamı var,illa hep zengin iblisler mi kazansın,ne olur ku da üç beş kuruş faydalansa.Ama hakikaten suç bizde bu iblisleri bilerek bu hisselerden aldık ya bize de yazıklar olsun.Bu tamamen kendime öz eleştiridir,lütfen kimse alınmasın..Sabırdan başka elimizde bir argüman yok..ytd

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ömrüm sürecinde çok hatalar yaptım neticede insanız şaşarız beşeriz yanılabiliriz iyi düşünmemiş hatalara sürüklenmiş olabiliriz bu insanın fıtratında mevcuttur ancak göz göre göre hata yapmak İhlas holdinge yatırım yapmaktı yaptığım bu büyük hatayı ve yanlışı hiç unutmayacağım zaten geceleri dahi sıkıntıdan hiç uyuyamıyorum nasıl unutayımki..İhlas şirketlerinin başında yönetiminde Mücahit Ören gibi itibarını kaybetmiş geçmişi olumsuz yüz kızartıcı suçlarla dolu göz yaşı döktürmediği gariban mazlum vatandaş kalmamış sen git kuzu kuzu onun holding hissesine yatırım yap tuzağına düş sonrada kurtulmak için debelen dur ..Bizimde ihlas holding hissesinin fiyatının yükseleceği günü görüp yüzümüz gülermi bilmem ama Ören aileine hakkımı asla helal etmeyeceğim onları Rabbim olan Allah'a havale ediyorum çünkü o Allah mazlumun garibanın sesini duyar gereğini yapar ..Rızkımı veren Hüda'dır mücahit Ören'i koruyup kollayan destek verenlere asla minnet eylemem..Ya mücahit'i alacak mal varlığına kayyum atayacaksınız yada Mücahit sizi alacak yolunuzun sonunu getirecek karar sizindir..

8. 0.35-0.40 krşluk hiseler bir haftada 0.96 krş olmuş bu zalim on yıllardır krşlu rakamlarda nalıncı keseri gibi hep bana hep bana 30 yıl oldu be vicdansız zalim bir kererede testere ol bir sana bir bana demek çokmu zor ihtiraslarınla gözün dönmüş kalbin kararmış hala müslümanım benimde vicdanım var diyebiliyormusun bilemem ben senin yerinde asla olmak istemezdim çünkü yatacak yerin yok ne dünya aleminde,ne berzah aleminde,nede ahir alemde gerisini var sen düşün kendine çalışan sözde iş insanı..SİRENcan,nerdesin be birader Kabilen özledi seni yap bir demlik 42 neyin gel iki muhabet edelim canım fena sıkkın bu günlere batık şirketler bile 6-7 tl olmuş daltonlar çetesi hisseleri (İhlas hol.Ieyhol,yyapı,ygyo sahiplerı) srarla inatla soyguna çalmaya devam ediyorlari..Selamlar..Not:Sayın Hisse Net Forum Yönetimi;herşey için çok teşekkür ederim..Saygılar..
    Son düzenleme : kabile reisi 61; 30-09-2020 saat: 20:30.

Sayfa 312/892 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •