Sayfa 312/608 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon
Arama sonucu : 4860 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1. Bende diyorum ki; bozuk plâk gibi olumsuz yazı yazmaktansa omurgalı durmak daha iyi olmaz mı? Buyrun 500 tane hisse var , elinizi tutan mı var...Anladık küçük yatırımcıyı gecenin 1:30 'da 2:00 da dahi uyardınız.Bundan sonra gölge etmeseniz daha anlamlı olmaz mı? SAYGI diyorum, gerisi sizin olsun..YTD

2. Sayın Kahırlı, en büyük KEFAL benim, kabul ettim...Rica etsem az erdemlilik gösterip kefal olmayan ve sana hitap eden hisselerde yazışsan, kıynetli vaktini buralarda harcamasan, benim gibi hisse sahibi olanlara tevazu göstersen çok şey mi isterim..?
    YTD

3. Karar ertelenmiş, hadi 4-5 ay daha yatırımcılara stres, kısa vadecilere de kafa karışıklığı.
    Aldığım nefesi verme garantim yok iken, borsa dolar falan filan ile ilgili bir saniye sonrasını bilme şansım yok! Yazdığım her şey, edinilmiş tecrübelerden kaynaklı tahminler.

4.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Bende diyorum ki; bozuk plâk gibi olumsuz yazı yazmaktansa omurgalı durmak daha iyi olmaz mı? Buyrun 500 tane hisse var , elinizi tutan mı var...Anladık küçük yatırımcıyı gecenin 1:30 'da 2:00 da dahi uyardınız.Bundan sonra gölge etmeseniz daha anlamlı olmaz mı? SAYGI diyorum, gerisi sizin olsun..YTD
    Sen onlara takılma, onlar en iyi taşıyıcı, tersine kimse gelmesin istiyorlar. Citi 2,5 lira hedef verdi, senet 12,5 ikinciye gecti. Asıl olan rakamdır.

Stoltenberg bile artık sabrının sonuna gelmiş olmalı ki Erdoğan ile görüşme sonrası bu iki ülkeyi NATO’ya alma zamanın geldiğini ilk kez kamuoyu önünde açıkladı. Genel Sekreter’in daha önce herhangi bir tarih ya da takvim belirtmekten özenle kaçındığı düşünülürse, Brüksel’de hava artık (Türkiye aleyhine) dönmeye başlamış olabilir. .....
    Halkbank davası NATO ya üyelik için Türkiye nin onay şartı ile yakın ilgisi var......
    Türkiye eğer onay verirse Halkbank davası düşer.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Bende diyorum ki; bozuk plâk gibi olumsuz yazı yazmaktansa omurgalı durmak daha iyi olmaz mı? Buyrun 500 tane hisse var , elinizi tutan mı var...Anladık küçük yatırımcıyı gecenin 1:30 'da 2:00 da dahi uyardınız.Bundan sonra gölge etmeseniz daha anlamlı olmaz mı? SAYGI diyorum, gerisi sizin olsun..YTD
    sen onu bunu boşver bugün 17 ocak
    bugünden bahsetsene biraz bugün düğüm çözülüyor algısı yaratmıştın
    hani şu kadar iş günü kaldı diye haber üstüne haber paylaşıyordun bu kaçıncı?
    hani yine bişey çıkmadı şapkadan ne oldu
    yarın bu hisse taban olursa buralardan senin yüzünden giren olduysa
    bunun vebalini nasıl ödemeyi düşünüyorsun açıkla bakalım
    kim vebal alıyormuş açıkla hadi

7. Sayın çakır; ben 1 kazanmışsam sen 50 kazan...Candan diliyorum..Benim tek vurguladığım konu bir o yana bir bu yana...Yahu bu hisseye yatıtlrım yapmamışsan,pozisyonun yoksa bir zahmet inandığın hissede yer alır mısın diyorum.CEVAP;
    A) BEN KÜÇÜK YATIRIMCIYI UYARIYORUM( MÜBAREK GECE 2 DE DAHİ UYARIYO)
    B) BEN TRADEREM DIYORLAR...

YAV KIMSENIN PARANIZDA GÖZÜ YOK TA GÖLGE ETMESENIZ DAHA ANLAMLI BIR DURUŞ OLMAZ MI? YTD

8. POZİTİF, bana hitap etmesen memnun olurum.YRD

Sayfa 312/608 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •