Sayfa 312/509 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon
Arama sonucu : 4065 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Aynen . Bugün yukarı sürerler. Gidişin ardından mutlaka bişey çıkar. Belki swap kredi falan.. koza thy vb hisse satışı süpriz olur. Ttkomun hisse satışı çok süpriz olur. Ttkomu dediğimiz şartlarda kısmi satarlar ancak. Hepsini birden halledecek bir anlaşmayla satmaları çok süpriz olur.. neyse bugünkü sazanlarımı avlarlar bakalım ne yaparlar.ben uzuncuyum zaten 15-20 benim için pek fark yok. Belkide düşer.çünkü danacılar bayram öncesi para alabilmek için bugün satmak zorundalar...

Halka açıklığı çok az bir şirket bundan dolayı her türlü senaryo mümkün ama bu fiyatlardayken lafı bile edilmemeli bence, piyasa değeri 2.6 milyar usd, komedi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by oxsion Yazıyı Oku
    alımlar tamamlandı.. endeks kanal dibinden buralardan dönmez ise girenin haddi hesabı olmaz o ayrı..
     Alıntı Originally Posted by oxsion Yazıyı Oku
    17.65 direniyor hocam.. daha napsın.. ben dua adiyorum artık..
    yaşlı adamım ben.. kabul olur..
    Baba yorgun evlat, fazla bıdı bıdı yapma...!!!

3. yabancı gelse de yatırımcı kılıklı şu yerli maymunlardan kurtulsak.. halen endeksi salacaz diye yırtınıyorlar.. salacak yeriniz mi kaldı ulen..

bu arada yabancı yatırımcı kısmında artış var orsa genelinde..

4. ha artış yeterli mi, değil tabiki.. ne zaman yetrli olur.. orta uzun vade düşeni kırıp kalıcı olduğunda..

5. Çalkalamaya devam, almak istediğini alınca rahatlar, hacim nasıl bilmiyorum ama biraz ivmelenirse endeksi de kurtarır belki.

6. Sabah ayrışmıştık, MB kararı sonrası herkes geçti bizi, ne ayaksın sen tahtacı, senin de 19 hedef yapman lazım.

7. şimdik borsa tekrar rayına girdi.. yıl sonuna kadar düşe kalka 8.000 - 9.000 hedef.. tabi bence, kendime..

bol kazançlar..

8.  Alıntı Originally Posted by oxsion Yazıyı Oku
    şimdik borsa tekrar rayına girdi.. yıl sonuna kadar düşe kalka 8.000 - 9.000 hedef.. tabi bence, kendime..

bol kazançlar..
    Telekom ne gösteriyor hocam, 19 mu 20 mi direnç.

Sayfa 312/509 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •