Sayfa 312/613 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon
Arama sonucu : 4904 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. Tavan yapmadan %5er %5er 3 tavan yaptı; bu açıdan finansal veri yorumlarına istinaden yükseliş mantıklı görünüyor. Yine de, insider bilgisi olmadan şirket değerlemesini artırmanın başka bir yolu yok. Bence arkasından bir şey çıkacak; gelişme sonrası satış yer ama o nokta, tavan, bugün müydü, 50 midir bilmiyorum.

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Başka izahı var...önceki sayfalarda izah ettik, beklentilerimizi yazdık..anormal bir durum yok yani..ara ara kar realizasyonları illa ki olacak.

2. fiyat kazanç uçmuş, düştüğünde yıldırım gibi düşer.....ytd

3.  Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    fiyat kazanç uçmuş, düştüğünde yıldırım gibi düşer.....ytd
    Arkadasım bilmiyosan neden yorum yapıyorsun? Öyle bir 2. Çeyrek gelecekli f/k çok mâkul seviyeye inecek 50 dahi olsa hisse. Citi deutsche senin kadar bilgili değil sanırım,bari oraya başvur adamlara öğret.

4.  Alıntı Originally Posted by Hachiko Yazıyı Oku
    Arkadasım bilmiyosan neden yorum yapıyorsun? Öyle bir 2. Çeyrek gelecekli f/k çok mâkul seviyeye inecek 50 dahi olsa hisse. Citi deutsche senin kadar bilgili değil sanırım,bari oraya başvur adamlara öğret.
    Aselsan da öyle değil miydi?

5.  Alıntı Originally Posted by mazlum_trader Yazıyı Oku
    Aselsan da öyle değil miydi?
    Heh bende diyodum ne zaman Aselsan örneği gelecek diye ) neyse arkadaşlar siz bildiğinizi yapın )

6.  Alıntı Originally Posted by Hachiko Yazıyı Oku
    Heh bende diyodum ne zaman Aselsan örneği gelecek diye ) neyse arkadaşlar siz bildiğinizi yapın )
    Hachiko pek bilmiyorsun bu hisseyi, ikinci ceyrekte kar bile gelmez. Kari 3. ceyrekte yapar...

7. Herkes yükseliş bekliyorsa açığa satma zamanı geldi demektir

8.  Alıntı Originally Posted by Asal31 Yazıyı Oku
    Herkes yükseliş bekliyorsa açığa satma zamanı geldi demektir
    Herkes yükseliş mi bekliyor? Twitter a bi gir istersen cümle âlem dünya ahiret düşüş bekliyor,cuma günü satım varantları rekor kırmış,tüm dünya pegasus shortta

Sayfa 312/613 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •