Sayfa 313/586 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413 ... SonSon
Arama sonucu : 4685 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. evet devre de kesti en nihayetinde...
    güneş balçıkla sıvanmaz...

2.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    evet devre de kesti en nihayetinde...
    güneş balçıkla sıvanmaz...
    info yatırım ve bizim yatırım satıyor...
    garanti ve iş alıyor...
    (özelden gelen sorular üzerine )

Yeterince hafifledi.
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

4. http://share.matriksdata.com/shareMa...01031756437945

Ünlü menkuldeki 187.500 lotu alan Ercan beye selam olsun .;-))

Yine bir operasyon ile birileri mal sağibi olurken küçük yatırımcı soyulmuş oldu..!!!

İş yatırım tam bir ahlaksızlık örneği sergileyerek, kendisi aldığı halde hisseyi kötülemek için poposundan uydurduğu bir rapor yayınladı..!!!

Bundan daha ahlaksız olan da, bu rapora karşılık şiryet sağibinin bir tek kelimelik bile olsa cevap yayınlamaması olsa gerek..!!

Gerçi daha önce yatırım finansman ile çevirdiği uydurma rapor oyunlarını hatırlayınca bu sefer iş yatırım ile aynı oyunları çevşrdiğini anlamak için çok zeki olmaya gerek yok..;-))

Milletin hem ahını hem de malını almak için yemedikleri pok, çevirmedikleri dolap kalmadı..!!!

İnşallah burunlarından fitil fitil gelir, can vermek için yalvara yalvara can verirler hırsız i.p.n.e.l.e.r..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!

5.  Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    http://share.matriksdata.com/shareMa...01031756437945

Ünlü menkuldeki 187.500 lotu alan Ercan beye selam olsun .;-))

Yine bir operasyon ile birileri mal sağibi olurken küçük yatırımcı soyulmuş oldu..!!!

İş yatırım tam bir ahlaksızlık örneği sergileyerek, kendisi aldığı halde hisseyi kötülemek için poposundan uydurduğu bir rapor yayınladı..!!!

Bundan daha ahlaksız olan da, bu rapora karşılık şiryet sağibinin bir tek kelimelik bile olsa cevap yayınlamaması olsa gerek..!!

Gerçi daha önce yatırım finansman ile çevirdiği uydurma rapor oyunlarını hatırlayınca bu sefer iş yatırım ile aynı oyunları çevşrdiğini anlamak için çok zeki olmaya gerek yok..;-))

Milletin hem ahını hem de malını almak için yemedikleri pok, çevirmedikleri dolap kalmadı..!!!

İnşallah burunlarından fitil fitil gelir, can vermek için yalvara yalvara can verirler hırsız i.p.n.e.l.e.r..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!
    Bu hissede ahlaksızlıklar bitmez dün İnfo yatırım youtube kanalından hisse hakkında yüksek fiyat hedefi verenler bugün aynı kurum %61 ile en büyük satıcı olmuş. Video yu buraya koymayı düşünüyordum ama yorumumu silerler diye koymuyorum sizler gayet rahat ilgili videoyu bulabilirsiniz.Yorumu sizlere bırakıyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

İyi işte infodan kurtulmuş olduk tahtanın içine ediyordu.
     Alıntı Originally Posted by ReaLInvestor Yazıyı Oku
    Bu hissede ahlaksızlıklar bitmez dün İnfo yatırım youtube kanalından hisse hakkında yüksek fiyat hedefi verenler bugün aynı kurum %61 ile en büyük satıcı olmuş. Video yu buraya koymayı düşünüyordum ama yorumumu silerler diye koymuyorum sizler gayet rahat ilgili videoyu bulabilirsiniz.Yorumu sizlere bırakıyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

7. Arkadaşlar aracı kurum dağılımında ya da takasta görülen info yatırım ya da iş menkul gibi isimlerin kurumlarla alakalı olduğunu düşünmek pek mantıklı değildir o aracı kurumları kullanan müşterilerle ilgili.

Bunu hepinizin zaten bildiğini ön görüyorum. Ama kağıtta patron kaynaklı bir manipülasyon ve senaryo olduğu çok açık. Büyük değerlemeleri millet döküldükten sonra kapla atar.

Gerçekten uğraşmak istemiyorum Yoksa cimer'den tut spkya, olmadı mahkemeye kadar giderim.

Keşke elimizde ufak bir kanıt olsa keltoşun burundan getirirdim.

Piyasada Koç grubu dahil manipülasyonun dönmediği tek bir tahta yoktur.

Edirne varacaktır, üzerine yatmaya devam.

8. Aracı Kurum dağılımında alanlar ve satanlar olarak görünen kurumlar hem şahıs olarak bizleriz hem de bizim gibi müşterilerin paralarını yöneten fon olarak alım satım yapan kurumlar. Burada %61 gibi tek kurumun ağırlıklı satışı bir fon çıkışını gösterir bence çünkü ortada olumsuz bir durum yok iken bir kurumda ağırlıklı olarak satış görünüyor. Yani ya patron satmış, ya da ben alım satım yapamam benim yerime sen al sat diyen müşterilerin paralarını fon halinde yöneten info yatırım bu satışı yapmış olabilir. Sonuçta burdan kendileri de alttan almak istemiş olabilirler. Yani ikinci seçenek te olabilir diye düşünüyorum. Her neyse sonuçta yarına bakalım umarım toparlar ve kendine gelir.

Sayfa 313/586 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •