Sayfa 313/944 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon
Arama sonucu : 7546 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Ziraat raporu

2.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Efeciğim verse ne olacaktı 1 lira verdi diyelim...

Kötü niyet var diye ben de en az 1 yıldır söylüyorum. Peki niye kötü niyetliler? Hissedeki tüm olumlu algıları yıkmak için niye uğraştılar?

Daha 1 ay önce mi, yatırımları açıklarken yani Mittal satışı öncesi, temettü politikası sorusuna, bir değişiklik yok diyememişlerdi. Aslında dememişlerdi, ne hikmetse şimdi mittal sonrası temettü demeye başladılar... maden haberi ile mittale mal sattıran da bunlar...

Eğer böyle ise, yani senin de algıladığın gibi bilinçli bir şey ise bu, yani kötü niyet varsa ve hisse gitmesin diye uğraştılarsa.

Neden hissenin gitmesini istemediklerini de düşünmek lazım.
    Haklısın fedor sen ne zamandır diyordun ben koskoca Oyak grubuna konduramıyordum ama hektaş örneği sonrası Ereğli de yaşadıklarımız ortada

3.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    bak, bak, kap atmayanlar bofa ya kafa tutmaya başladı mittal sonrası?
    Mittal öncesi ve Mittal sonrası diye iki dönem olacak Ereğli, kafa tutmaları , tepki göstermeleri güzel oldu.

4.  Alıntı Originally Posted by ece&efe Yazıyı Oku
    Haklısın fedor sen ne zamandır diyordun ben koskoca Oyak grubuna konduramıyordum ama hektaş örneği sonrası Ereğli de yaşadıklarımız ortada
     Alıntı Originally Posted by Black_Eagle Yazıyı Oku
    Mittal öncesi ve Mittal sonrası diye iki dönem olacak Ereğli, kafa tutmaları , tepki göstermeleri güzel oldu.
    Bir komplo teorisi üreteyim.

Demek ki pasta o kadar büyük ki, küçük enişteyi def ettiler diye de olayları kendimce güzelleyebilirim Hatta devleti de yanlarına alarak????

tamamen sallıyorum ama burası Türkiye!

öyle bile olsa bunların zamanlarının sınırsıza yakın olduğunu da unutmamak lazım!

EREGL son 60 dk takası, Bulls Yatırım toplam aldığı malın 2/3 sini son saat aldı, elinde alış ordinosu var belli, kime alıyor acaba!
    Bu arada uzun süreliğine beklerken yatırımcılığım 1 gün sürdü

6. Bence satan Diğer bulls a malı gönderdi!

Hisse düşerken diğer taraf alış yapıyor, o kadar lot da genelde en çok satan kurumdan (bofa'dan falan) çıkıyor... Hisse yükselirken de diğer taraf satış yapıyor ve alıcı hemen hemen o kadar lotu alıyor.

Özellikle Mittal satarken bu hareketler nerede ise şaşmaz şekilde yapıldı.

Tezim, diğer tarafta, birilerinin milyon lotları var... Şimdi bu milyon lotların zaman içinde bir kurumda toplanması lazım. Acaba bu bulls olabilir mi?

Kafamda deli sorular, temettüleri yiyemeden kafayı yiyeceğiz

Sayfa 313/944 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •