Onemli Gunler Banner
Sayfa 314/743 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon
Arama sonucu : 5938 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. 2.70 ile 80 arası gap var kim takar..
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

2.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    turistle alakası nedir
    Turist demek çarşaf nevresim demek yiyecek içecek tomatis demek klima çalıştıracak elektrik harcayacak tam bizim sektörler bunlarda vb.Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    2.70 ile 80 arası gap var kim takar..
    orayı kaçırmışım, teşükkür ederim. Doğru kim takar gapı ))
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

4.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Turist demek çarşaf nevresim demek yiyecek içecek tomatis demek klima çalıştıracak elektrik harcayacak tam bizim sektörler bunlarda vb.Ytd
    dostum gıda işinin %90 dışarı tekstil işinin %75 dışarı. turizimle alakası yoktur.
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

5. amerikan şirketlerinin çin'e bağımlılığı azaltmasının etkisi desek olur, ukranyanın avrupayı besleyememesi desek buda olurdu. uçuk doğalgaz fiyatlarından yenilebilir enerji çok değerli oldu desek buda olur. turizim olmaz..

6.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku

-Doktor bu ne ?

-Doktor bu ne ! İnsan okuyacak bunu. Biraz büyük paylaş

This is the number of tourist visiting turkey in this season and past seasons

Türkiyeye gelen turist sayısı sadece 2019 daki sayıyı aşamamışız.

Antalyada yaşadığım için biliyorum sadece rusya ve ukraynadan gelen sığınmacılar bile otelleri dolduğunu biliyorum

Dipnot: 2Q bilanço haziran 30 da bitti. Asıl turizm sezonu temmuz ve ağustos ayıdır

Ne kadar çok turist otelleri için o kadar çok temiz çarşaf

Euroyu tutar bu turistler eylül sonuna kadar

https://www.cnnturk.com/video/ekonom...-milyon-turist
     Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    dostum gıda işinin %90 dışarı tekstil işinin %75 dışarı. turizimle alakası yoktur.
    Başka arkadaşlarda benzer düşünceleri var bende alakası olduğunu düşünüyorum sonuçta %25 iç pazara ayrıca benzer turist artışları abd ve Avrupada da vardır ihracat artışının nedeni olabilir siz öyle düşünün biz böyle hocam. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. https://uib.org.tr/tr/kbfile/ev-tekstili-raporu-2021

Dünyanın en büyük ev tekstili ithalatını abd yapıyor

Yine en iyi raporlamayı uludağ yapıyor. Aradığım çoğu rapor uludağ ih. birliğinden çıkıyor genelde
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

8.  Alıntı Originally Posted by aptamil Yazıyı Oku
    bu kağıdın bir güzel tarafıda 2,5 tl den başlamış olduğu yükseliş bandında gap oluşturmadan yükselmesi, yani 5,78 e gelene kadar her kademeden alış ve satış olması.
    yani kolay kolay aşağılara hızlı şekilde düşmeyebilir mi diyorsunuz
    burada yazdığım bilgi ve yorumlar kendi görüşümdür. kesinlikle yatırımcı tavsiyesi değildir. Y.T.D

Sayfa 314/743 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •