Sayfa 315/522 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415 ... SonSon
Arama sonucu : 4174 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    SATIŞLARDAN %10 net kar yapsa
    bilançodan oynanmasa
    70 milyon yapar
    basmane sorunu millet ittifaki ile çözüleceğini zannediyorum
    basmane konusunda katılıyorum , iktidar değişirse o iş hızla çözülür , arazi biraz ucuza gidebilir ama olsun ,

2.  Alıntı Originally Posted by şevkidede Yazıyı Oku
    basmane konusunda katılıyorum , iktidar değişirse o iş hızla çözülür , arazi biraz ucuza gidebilir ama olsun ,
    Yıllardır sorunun çözümüne bir kuruş katkı sağlamayan İzmir Büyük Şehir Belediyesi Millet ittifakında değilmi ki? Mahkemeye veren basmane projesini yıllardır süründüren,malum ittifakın eski belediye başkanı değil mi ki?

Bence sorun belediye başkanlığı belediye el değiştirince çözülür.O da mümkün olmadığına göre.......

3.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Yıllardır sorunun çözümüne bir kuruş katkı sağlamayan İzmir Büyük Şehir Belediyesi Millet ittifakında değilmi ki? Mahkemeye veren basmane projesini yıllardır süründüren,malum ittifakın eski belediye başkanı değil mi ki?

Bence sorun belediye başkanlığı belediye el değiştirince çözülür.O da mümkün olmadığına göre.......
    belediyenin suçu asla gözardı edilemez ama kemal bey de vaktinde belediyeye dava açsaydı zararını sonuna kadar alırdı ,
    son aşamada belediye ile tmsf para pazarlığında sıkışıp kalmıştı , iktidar ile tmsf yönemide el değiştireceği için bu iş hızla hallolur diye düşünüyorum , yeni tmsf yönetimi tunç soyer e istediği kolaylığı gösterecektir .

4.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku

TMSF ve iktidar İzmir Büyük Şehir belediyesine
    işin çözümü yönünde kolaylık sağlayacağını düşünmekteyim

5. Kuru bir aşk hikayesi..

6. BASMANE ÇUKURU
    İstişare devam etmiyor. Ben çok pozitif yaklaştım, TMSF de olumlu yaklaştı. Büyükşehirve TMSF işin tarafları, ben de çözüme katkı koymak adına mesai yaptım ama diyalogkesildi, kendisi bir daha aramadı. Belki de ilerleme kaydetmişlerdir. Çünkü olumlu gidiyordu ve Tunç Bey bana bir sorun aktarmadı.

http://www.gercekizmir.com/haber/Sur...sajlari/129764

7. dediğim gibi bu sorun ancak seçimden sonra çözülebilir

8.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Bir kere daha, GOT Adam............
    Bugün yine eskiye döndü.Bir kere daha aynısından......

Sayfa 315/522 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •