Sayfa 315/993 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415815 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    demok-rat-lardan bir halt olmaz...
    faiz artacaksa da geleneksel savaşı çıkartmak içindir.. ardından pompaya devam...
    30 yıldır aynı drama.. istisna olması için gerekçe yok, hele hepsi bele kadar mezara girmişken.

twittera bakıyorum maşallah..
    halk yardırıyor.. muhalefetin sesi çıkmıyor.

ama accayip türkiye karşıtı propaganda var.(reddit ve muadili)
    inanılmaz hemde.. ses ettin mi direk ban..
    herhalde sallandığımızı gördükleri an ihracat sektörlerine de abanacaklar.
    içimden bir ses diyor ki..
    o maltacı/ülke dışı zulacı tayfaların malları 2 yıla kalmaz buhar olacak...

umarım/dilerim intilti dinlemek kısmet olur..
    faşizm(?)+1 emeği geçenlere teşekkürler..
    üstat çok güzel ifade ediyorsunuz muhalefet yetersizliği hakkında geçenki yazılarınıza da katılıyorum elinize sağlık

körü körüne desteklemek yerine muhalefet kendini azıcık eleştirse bu imkanı nasıl tanıdık yıllarca iktidara diye her şey farklı olabilirdi.

2.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    japonya gibi olamaz mıyız yani, hayatın pahalı olduğu lakin enflasyonun eksi olduğu bir ülke..
    japonyanın elinde patladı patlayacak en tehlike de olan ülke

üretimleri olmasa onlarda bizimle aynı durumda olabilirdi ama gelişmiş bi kere

3.  Alıntı Originally Posted by 1selm Yazıyı Oku
    -Acaba kışın doğalgazda sorun mu çıkacak.
    -Fazla tüketmeyin veya kesinti olursa üşümeyin mi deniyor.
    bravo zaten doğalgazda ve dolayısıyla elektrikte subvansiyon var

netice olarak oradan edeceğimiz zararı hem iş piyasası hareketlenir oradan zarar eder uzun vadede amorti eder mantığı

beyin beleş.

tabi önceden yaptırana bişi yok yada yalıtımsız eve dukkana daha pahalıya satalım gazı teşvik edelim milli servet diyen akıllı da yok

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    üstat çok güzel ifade ediyorsunuz muhalefet yetersizliği hakkında geçenki yazılarınıza da katılıyorum elinize sağlık

körü körüne desteklemek yerine muhalefet kendini azıcık eleştirse bu imkanı nasıl tanıdık yıllarca iktidara diye her şey farklı olabilirdi.
    Ince nin arkasında Canan gibi biri olsaydı şimdi durum çok farklı olacaktı..Adam önce tehdit var dedi sonra adam kazandı dedi O günleri dün gibi hatırlıyorum...Meral YSK da nöbet tutacam demişti seçim gecesi kayıplara karıştı...

Bu iş Diyanetin fakirliğin ne kadar değerlibirşey olduğunu anlattıktan sonra Mercedesine binip uzaklaşmasına benziyor...Yapmayacakları şeyi anlatıp duruyorlar, Canan ve onun adayı imamoğlu kadar olamadılar ;

Bence hiç olmayacaklar ....Bu düzeni CHP bu adama teslim etti ölünceye kadar malum yönetecek....Sonra damadı , sonra torunu bu düzen hep zengine çalışacak...Garibanlarda cennet hayali ile açlıktan ve sefaletten geberinceye kadar bunları destekleyecek...

Bu seçimde oyum Reise a.q...Bende sıyırdım
    Not:Şaka değil direk reise oy verecem...

5.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Senin para benim para, benim para gene benim para...

Parayı vir...17 faize koy...yastık altındakileri de getir..eritelim onu güzelce
    dedenin ölümlügünü yemeye çalışan torun misali

6.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Finans Merkezi
    @AnlikDoviz
    • Bu geceden itibaren geçerli olmak üzere, Motorine 1 lira 40 kuruş zam bekleniyor.

• 8 Haziran'dan itibaren geçerli olmak üzere, Benzine 1 lira 20 kuruş zam bekleniyor.

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Bospo 6.969 ncu mesajına az kalmış özel bir msj olsun artık o zaman

7.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ince nin arkasında Canan gibi biri olsaydı şimdi durum çok farklı olacaktı..Adam önce tehdit var dedi sonra adam kazandı dedi O günleri dün gibi hatırlıyorum...Meral YSK da nöbet tutacam demişti seçim gecesi kayıplara karıştı...

Bu iş Diyanetin fakirliğin ne kadar değerlibirşey olduğunu anlattıktan sonra Mercedesine binip uzaklaşmasına benziyor...Yapmayacakları şeyi anlatıp duruyorlar, Canan ve onun adayı imamoğlu kadar olamadılar ;

Bence hiç olmayacaklar ....Bu düzeni CHP bu adama teslim etti ölünceye kadar malum yönetecek....Sonra damadı , sonra torunu bu düzen hep zengine çalışacak...Garibanlarda cennet hayali ile açlıktan ve sefaletten geberinceye kadar bunları destekleyecek...

Bu seçimde oyum Reise a.q...Bende sıyırdım
    Not:Şaka değil direk reise oy verecem...
    yetmez ama evet yaz üstüne üstadım

Reha abinin görüş destek topluyor adam finansal özgür adam haklı

Recep İvedik nerde kalmıştık????
    Lübnan otobanında tam gaz.!!!
    Moratoryum.!!!
    Karaborsa hortlayacak.!!!
    Recep.!!!!
    Kıtlık açlık kuyruklar .!!!
    Alın yazımız.!!!
    Hasan almaz. !!!
    Basan alır modeli.!!!
    Nebati.!!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 315/993 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •